Vipat Qe Ndihmuan Qytetaret Nga Termeti ( Tayna Noizy Stresi Mozzik )

1 686 προβολές 76K
Διασκέδαση

vipat qe ndihmuan qytetaret nga termeti tayna noizy stresi mozzik
noizy ndihmon qytetaret nga termeti
capital t ndihmon qytetaret nga termeti
stresi ndihmon qytetaret nga termeti
tayna ndihmon qytetaret nga termeti
Like Nese Te Pelqeu Videoja
------------------------------------------------------------------------
Subscribe Per Me Shum Video
------------------------------------------------------------------------
Unikkatil , Noizy , Ghetto Geasy , Finem , Majk ,Butrint Imeri , Lumi B , Ledri Vula , Mozzik , Getinjo , Stresi , S4MM , Fero , Fuego , Don Phenom , Rina , Melinda , Tayna , BabaStars , Otr , Ronela Hajati , Kida , Melinda , Dhurata Dora , Xhensila , Luana Vjollca , Enca , Bes Kallaku , Arilena Ara , Diss ...

Σχόλια

 1. MOLF
  MOLF
  Πριν 2 μήνες

  SUBSCRIBE PER ME SHUM VIDEO grpulse.info

  1. Tayna Official
   Tayna Official
   Πριν 2 μήνες

   Ty a te pelqen tayna apo rina ???

 2. Bjeshka Morina
  Bjeshka Morina
  Πριν 8 ημέρες

  Hej juve :Tayna Noizy Stresi Mozzik ju bekoft i madhi zot e ju plotcoft te gjitha deshirat e u bafshit kengetaret ma te njohur etj🙏🙏🙏🙏🙏🙏.Like kush mendon si une e kush iii don kta kengetar bujar e zemermire😍😍😍😍😍

 3. Kejsi Biba
  Kejsi Biba
  Πριν 15 ημέρες

  Brovo

 4. Kejsi Biba
  Kejsi Biba
  Πριν 15 ημέρες

  Bravo

 5. Ergi Mamiu
  Ergi Mamiu
  Πριν 22 ημέρες

  JU LUMT TE GJITHVE😘😙😚

 6. Juxhino Uka
  Juxhino Uka
  Πριν μήνα

  Bravo,noizy,stessi,tayna,mozzzik

 7. Fabiola Saliko
  Fabiola Saliko
  Πριν μήνα

  Ju lumte 😥😥🤗🤗

 8. Shyhrete Topalli
  Shyhrete Topalli
  Πριν μήνα

  unë shpreh shunë ngushllime për të lënduarit,dhe për Taynën,Stresin,Noizin dhe Muzzik shpresoj zoti tija kthej të mirat

 9. Mihal Manushi
  Mihal Manushi
  Πριν μήνα

  Bravo noizy stresi tayna mozzik jeni njeshe

 10. Drita Imeri
  Drita Imeri
  Πριν μήνα

  Po edhe Capital T ka ndihmuar ku e haruat at

 11. Amet Ajvazi
  Amet Ajvazi
  Πριν μήνα

  disa ipaski harru miqit po nese

 12. Gaming with Klajdi
  Gaming with Klajdi
  Πριν μήνα

  Ik more qa ka nimu tayna

 13. DoNi Gaming
  DoNi Gaming
  Πριν μήνα

  Tayna ma e mira

 14. Jeton Advulli
  Jeton Advulli
  Πριν μήνα

  Respekt per te gjith padallim

 15. EROS cakolli
  EROS cakolli
  Πριν μήνα

  Bravo Stresi Noizy Tayna dhe Mozzik qe i ndihmuat qytetaret nga termeti zoti ju mbrojt nga te keqijat dhe ju shperbleft

 16. brajan btv
  brajan btv
  Πριν μήνα

  po donphenomi

 17. ARLIND ELSHANI
  ARLIND ELSHANI
  Πριν μήνα

  Sidomos Stresi ka derdh shum lot😥😥👌

 18. Albert Bajrami
  Albert Bajrami
  Πριν μήνα

  Minuta 2:43 mka nxjer lot Syri 😥😥 zoti ua shperbleft e ua shtoft famen si raper

 19. Alket Mukja
  Alket Mukja
  Πριν 2 μήνες

  Noizy je ✨♥️

 20. Andona Haxha
  Andona Haxha
  Πριν 2 μήνες

  🙏

 21. diti rama
  diti rama
  Πριν 2 μήνες

  Po bebe rexha ku esht o ju jeni mAshtrusa noizy po se po ka ndihmu po rexha ku esht

 22. Ergisa Veliu
  Ergisa Veliu
  Πριν 2 μήνες

  Noizy bravo për.njeriun që je❤

 23. Medina Zeqiri
  Medina Zeqiri
  Πριν 2 μήνες

  Capital t

 24. Estia Hajrulla
  Estia Hajrulla
  Πριν 2 μήνες

  Bravo👏

 25. Sabina Uruci
  Sabina Uruci
  Πριν 2 μήνες

  Disa njerez mendojne se vipat Jan mendjemedhenj. Ne duhet ti falenderojme keta per te gjithe ndihmen qe dhan. LIKE KUSH MENDON SI UN

 26. vini doci
  vini doci
  Πριν 2 μήνες

  Noizy ❤❤🖤🖤

 27. truekapo official
  truekapo official
  Πριν 2 μήνες

  Ishte dhe Capital T 😡

 28. KING THE SHQIP
  KING THE SHQIP
  Πριν 2 μήνες

  Jem vllezer apo jo jemi 1 edhe i ndimojm njerit tjetrit

 29. erduan arifi
  erduan arifi
  Πριν 2 μήνες

  per shqiperin

 30. Megi Gjoka
  Megi Gjoka
  Πριν 2 μήνες

  Mozikkk😘😘😘😘😘😘

 31. ESF GAMERS
  ESF GAMERS
  Πριν 2 μήνες

  Bravo 👏 te gjithve per ndihmat zoti ju rujt 👏👏👍👍🤝

 32. Lojra per femije shqip
  Lojra per femije shqip
  Πριν 2 μήνες

  Nojzy je shum i mir 😥😭😭😰😭😇👌

 33. Elena Sulka
  Elena Sulka
  Πριν 2 μήνες

  Stresi po qe ndimoi shm po tayna as qe u ndje fr

 34. kmn gabi
  kmn gabi
  Πριν 2 μήνες

  Oooo Ku vete ere inok ke haruar tayna cbp Ku vete kshu ah🤣🤣🤣🤣

  1. king lori queen tayna
   king lori queen tayna
   Πριν 2 μήνες

   Eshte edhe tayna

 35. Fahri Pllana
  Fahri Pllana
  Πριν 2 μήνες

  E ke haru taynen

 36. Fortnite Clips
  Fortnite Clips
  Πριν 2 μήνες

  capital t e ka thon me se mirti

 37. Gafi
  Gafi
  Πριν 2 μήνες

  Bravo Tayna Stresi Mozzik dhe Noizy vecanerisht Noizy😍😍😍😍😍😙😙😗😗

 38. Insta News
  Insta News
  Πριν 2 μήνες

  Stresi te rujt zoti o bish mos vdeksh kurr ma i miri

 39. mrs Erza
  mrs Erza
  Πριν 2 μήνες

  ju lumt pun e perkryer

 40. Arges Gesi
  Arges Gesi
  Πριν 2 μήνες

  Bravo per te gjith artistet qe ndihmuan te prekurit nga termeti por nje bravo e madhe per Stresin ne vecanti se filloi e su nal deri n fund bravo bravo 👏👏👏👏👏🙏🙏❤

 41. Enca Alda
  Enca Alda
  Πριν 2 μήνες

  Edhe enca ka ndihmu

 42. Ledion Gaming
  Ledion Gaming
  Πριν 2 μήνες

  Zoti ua shperblefte qe i ndihmuat 😞😞😞😫😫😫😥😥😥

 43. Rina Nutella
  Rina Nutella
  Πριν 2 μήνες

  Ku e le Rinen ermal fajzullahun Capital t Etj...

 44. Lusjana Lusjana
  Lusjana Lusjana
  Πριν 2 μήνες

  Ju lumte

 45. Lusjana Lusjana
  Lusjana Lusjana
  Πριν 2 μήνες

  Ju lumte

 46. anajra arjana
  anajra arjana
  Πριν 2 μήνες

  Bravo tayna 👏👏👏👏

 47. Besir Limani
  Besir Limani
  Πριν 2 μήνες

  ♥️♥️♥️♥️

 48. Plaka Kujtim
  Plaka Kujtim
  Πριν 2 μήνες

  Me bo sadaka nuk eshte e nevojshme me e bo publike e bon per hir te Zotit edhe ai ja di vleren per ate sadaka nuk eshte nevoja me e trego ne tvu ta shohin te gjith e she Zoti Ai edhe ta shperblen Ai

 49. Plaka Kujtim
  Plaka Kujtim
  Πριν 2 μήνες

  Sa turp nuk kishin nje garuzde ma me canoce si kafshet

 50. TBA Gaming
  TBA Gaming
  Πριν 2 μήνες

  Po esht donfenom unikkatil e plot te tjere

 51. Bledar Asllani
  Bledar Asllani
  Πριν 2 μήνες

  Bravo por ka pas edhe tjer.. ishte dhe Capital T

 52. Kida Kida
  Kida Kida
  Πριν 2 μήνες

  edhe Ermal Fejzullahu ka dhene lek

 53. Bajram Hoti
  Bajram Hoti
  Πριν 2 μήνες

  beni 10000000000000000000000000000 subscribes te kanali im i preferuar

 54. Abil Abil
  Abil Abil
  Πριν 2 μήνες

  Zoti ju ruft inshalla😪😪😪😔😔

 55. Joels Bregu
  Joels Bregu
  Πριν 2 μήνες

  Hallall ja boft vipave qe ndimun qyteteret

 56. Amet Ameti
  Amet Ameti
  Πριν 2 μήνες

  Zoti jua shperbleft flm te gjithve qe na ndimuan

 57. Edlira Shotaj
  Edlira Shotaj
  Πριν 2 μήνες

  ♥️♥️♥️♥️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤❤❤❤

 58. Edlira Shotaj
  Edlira Shotaj
  Πριν 2 μήνες

  Zoti jua shperblefte

 59. Dejvi Binozi
  Dejvi Binozi
  Πριν 2 μήνες

  Ishte dhe capital T

 60. premtim krasniqi
  premtim krasniqi
  Πριν 2 μήνες

  ku koka kon unikkatil e DMC e duda efero e Plot tjer he robt jau qifsha ATA qe kan edhe jon me fam edhe nuk ju kan ndimu Respekt per kta qe jon me fam edhe ju kan ndimu e kta qe nuk ju kan ndimu robt jau qifsha 👈👌