Momenti dramatik kur qytetari flet poshtë rrënojave: Pse s’i kapni t’i ngrini në krah këto?

2 251 προβολές 512K

Një tjetër video dramatike ka mbërritur në redaksinë e “BalkanWeb”, ku një qytetar i ndodhur nën rrënoja arrin të komunikojë me punonjësit e kërkim-shpëtimit. Në videon e rëndë që sjell “BalkanWeb” dëgjohet zëri i mekur i qytetarit, i cili pyet sa njerëz kanë ardhur për ta shpëtuar.

Σχόλια

 1. Chloe Tahiraj
  Chloe Tahiraj
  Πριν 3 ημέρες

  A ka shpetu ky djali😭😭😭😭😭😭

 2. b4Binzi KING
  b4Binzi KING
  Πριν 3 ημέρες

  Tash prej kti termeti njerezit u mushen me mend se ka 1 zot.

 3. love only love
  love only love
  Πριν 4 ημέρες

  o bo bo i shkreti,ai njeri po sheh ''vdekjen'' me sy....

 4. Igli 97
  Igli 97
  Πριν 5 ημέρες

  😢

 5. Rina Marku
  Rina Marku
  Πριν 6 ημέρες

  😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 6. eliza w2e
  eliza w2e
  Πριν 7 ημέρες

  Shpetoj kush e di? Jeton zoteria?

 7. Fatmacaca Fatmacaca
  Fatmacaca Fatmacaca
  Πριν 9 ημέρες

  O zot 🤲🤲🤲🤲😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 8. Mirela So
  Mirela So
  Πριν 9 ημέρες

  Saimir gregu shpirti te pushoft ne paqe e kto qe kan hedh kte video me pa familja vet e vajza kur te rritet o zoot vec ishalla sju kthehet ne familje me kto qe bajn😭😭 si mund te hidhet bji video e tille e ta ket vajza gjith jeten baben ne video ne kte gazep o zoot zemra me dhem si ka ngec o zoottt shpirti i pushoft i qet sa me dhimbet😭😭😭😭😭😭😭😭

 9. uanci janko
  uanci janko
  Πριν 9 ημέρες

  Se kuptoni.qe vetem uj.nuk.i jepet personave kur jan ne gjendje te tille pasi i vrisni.vet me.duart e juaj

 10. Ina Ina
  Ina Ina
  Πριν 10 ημέρες

  😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲

 11. samo svoja
  samo svoja
  Πριν 10 ημέρες

  Tuga,Boze svakome pomogni i vuvaj svakoga 😔

 12. aferdita Ajdari
  aferdita Ajdari
  Πριν 10 ημέρες

  😭😭

 13. Zeli Tota
  Zeli Tota
  Πριν 10 ημέρες

  Zoti te rujt Zoti te dhasht jete shendet

 14. lela lela
  lela lela
  Πριν 10 ημέρες

  🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏nuk do me hiqen kurre nga memoria

 15. Paris Milano
  Paris Milano
  Πριν 10 ημέρες

  Do ju lutesha shum keto video te mos bohen virale neper media per te ruajtur qetesin tek njetezit qe e shikojn mund te shkaktoj shum panik ne zemrat tona 🙏🙏🙏🙏

 16. armando veli
  armando veli
  Πριν 10 ημέρες

  A ka shpetuar ?

 17. lela lela
  lela lela
  Πριν 10 ημέρες

  O zote kto fjalet e tua me kane ngel ne tru o zote 😭😭😭😭😭😭🙏🙏🙏🙏🙏

 18. Inter Mondiale
  Inter Mondiale
  Πριν 11 ημέρες

  Ju lutem nese di dikush ndogje gje te sigurt te thote a ka shpetuar ky djale

 19. zamira djerri
  zamira djerri
  Πριν 11 ημέρες

  O zot 😭❤️

 20. Krasimir Mateev
  Krasimir Mateev
  Πριν 11 ημέρες

  A mundet dikush te na tregoje nese ka shpetuar ose jo megjithese nuk di te jete njeftuar per ndonje te shpetuar ne thumane pasi doli video??!

 21. Ilire Demiri
  Ilire Demiri
  Πριν 11 ημέρες

  A ka shpetu ?????videoja me e dhimbshme ne jet qe e kom pa ndonjehere

 22. sema armin
  sema armin
  Πριν 11 ημέρες

  Aaaaa ishkreti uj ja dhan sja qeli kush me pi😢😢😢😢😢😢😢😢😢

 23. mara lima
  mara lima
  Πριν 11 ημέρες

  Komplet dhjar ky zjarfiksi

 24. Behare Kryeziu
  Behare Kryeziu
  Πριν 11 ημέρες

  😭😭😭😭😭😭😭

 25. Valbona Sulmina
  Valbona Sulmina
  Πριν 11 ημέρες

  😭😭😭😭😭😭

 26. Dior Dior
  Dior Dior
  Πριν 11 ημέρες

  😥😥😥😥😥

 27. Anxhela Grembi
  Anxhela Grembi
  Πριν 11 ημέρες

  Nese do ishim pak me njerzor ne si popull ndsh do kishim 1vend dhe pran zotit 😪 Si arrin dikush dhe e pubb kete vidio x disa klikimee 😪 zoti duhet te mbaj dor me ju portalet 😪😪 a e mendoni dhimbjen e familjes teksa do e shofi🤔

 28. Meti KOSOVO
  Meti KOSOVO
  Πριν 11 ημέρες

  A ka pshtu ky njeri o zot a din dikush diqka per te

 29. ILLYRIAN SON
  ILLYRIAN SON
  Πριν 11 ημέρες

  😭😭😭

 30. shqipetare shqipe
  shqipetare shqipe
  Πριν 11 ημέρες

  O Allah ndihmoje kit djal boll keq e paska zan o Allah ndihmoje 🙏😭

 31. Jeta Ima
  Jeta Ima
  Πριν 11 ημέρες

  O sa mu dhimb bre sa tmer me e pa le mo me perjetu kete 😢😢😢😢

 32. Jeta Ima
  Jeta Ima
  Πριν 11 ημέρες

  O a asht gjall ky o inshalla i ndihmon Zoti ka dal i gjall inshalla po shum prekses qenka

 33. Alban Shkupi
  Alban Shkupi
  Πριν 11 ημέρες

  😭😭😭😭

 34. Valdrin Rexhepi
  Valdrin Rexhepi
  Πριν 12 ημέρες

  Ju luteni hekni kto vodeo se shum hjyna i madh per familjaret

 35. DIGITAL MEDIA
  DIGITAL MEDIA
  Πριν 12 ημέρες

  Per ate kan vdekur shume njerez keni filmuar si keni nxerre,po mos te ishin ekipi i Kosoves dhe i te huajve asnje s'do e nxirrnit per jashte te gjalle

  1. sema armin
   sema armin
   Πριν 8 ημέρες

   Kan pat zemr me bo video o zot ooo zot sa e dhibshme shum 😢😢😢😢 a asht gjall😢😢

 36. Ami P
  Ami P
  Πριν 12 ημέρες

  A ka shpetu 🤲🏻😣?

 37. eleni trandalidi
  eleni trandalidi
  Πριν 12 ημέρες

  Mund te n thot njeri a esht gjalle?na e prishi gjakun kjo video ishalla esht gjalle,😭😭😭😭

  1. eleni trandalidi
   eleni trandalidi
   Πριν 8 ημέρες

   @marsida metaj me vjen shum keq😭😭kujtova se ishte 17 vjecari qe shpetoj😭

  2. marsida metaj
   marsida metaj
   Πριν 10 ημέρες

   Jo eleni nuk eshte gjalle e pe as uji nuk piu dot vetem ferkonte kemben me dor ishte ne nje pozicion shume te keq kete djalin zdo ta harroj kurre😭😭😭😭😭😭😭

 38. L L
  L L
  Πριν 12 ημέρες

  A eshte ky keli

 39. Arlinda Duraku
  Arlinda Duraku
  Πριν 12 ημέρες

  😭😭😭😭😭😨

 40. barumbadum
  barumbadum
  Πριν 12 ημέρες

  Skene tmerri. As ne filma