Al Pazar - 8 Shkurt 2020 | Pjesa 1 - Show Humori - Vizion Plus

821 προβολές 194K
Διασκέδαση

www.vizionplus.tv
albanianpazar
alpazarvizionplus

vizionplustv
VizionPlusTV

VizionPlusTV

Nje shfaqje nga Agron Llakaj ne boshtin e se ciles eshte loja, shakaja e kripur dhe e zgjuar me realitetin tone e ngerthyer nepermjet lajmit politik, ekonomik dhe social.

Σχόλια

 1. bitemss 0000943
  bitemss 0000943
  Πριν 2 ημέρες

  Fotinija esht per tjt gje se kete nuk e qellon

 2. Llazar Ndini
  Llazar Ndini
  Πριν 8 ημέρες

  Toka eshte e rrumbullaket toka eshte sfere thote e Brenda kesaj sfere eshte nje sfer me e madhe thote Ylmiu hahaha😂😂

 3. User User
  User User
  Πριν 10 ημέρες

  Hahaha... rritja e uljes së pagës

 4. Alba Duraj
  Alba Duraj
  Πριν 10 ημέρες

  Kush ndihet fort keq qe eshte shqiptar nuk eshte shqiptar i mire.Agron llakaj ke fjalor te felliqur.Nuk je perfaqesues i denje shqiperise ku u rrite.

 5. Corleone King
  Corleone King
  Πριν 11 ημέρες

  Jeni 5 komentusa ca rrota Kari nga trut po femnat e fisit tuj nga i keni gjakqima kur nuk ju pelqen humori krisni qat byth Mos bani si pidha none jen veq klysha kurvash hupni komentusa Kari

 6. Majnora Veseli
  Majnora Veseli
  Πριν 11 ημέρες

  👏👏👏👏👏👏😂😂😂🤣🤣🤣😂

 7. Perandim Parisi
  Perandim Parisi
  Πριν 12 ημέρες

  Shume bukur qe the nje fjale te sinqerte o Peeeeeerrrr Leshi por do ishte akoma me bukur kur te thoshe qe ate qe ishe ti MUT te thoshe dhe per karagjozin e shekullit Gonken ose Konken...

 8. Shqiponja Mema
  Shqiponja Mema
  Πριν 14 ημέρες

  Ndrini te gjithe si Al Pazar dhe Pirtokallia pak dobet po nuk eshte keq,, urime,,,

 9. Shqiponja Mema
  Shqiponja Mema
  Πριν 14 ημέρες

  Me debila se ju qe shkruani nuk me kane zene syte o debila pse shahni, po e dini kush shan eshte i sharre Gonit ti hani mun se eshte zoteri, ju po nuk e pelqeni pse e shifni, se ndersa shkruani do te thote qe e doni, nese jo pirdhuni ne kanalet e tjera, se kudo ka humour me politike o debila,,, ppppffff mutrit e ngelur,,,,,,,

 10. kliton Zdr
  kliton Zdr
  Πριν 16 ημέρες

  Bini montanen dhe nontellen mbrapa

 11. Andrea Vito
  Andrea Vito
  Πριν 16 ημέρες

  O agron o pelivan hidhi breket ne tavan, hidhi priti o agron ev...ti

 12. Artin Arti
  Artin Arti
  Πριν 16 ημέρες

  15 minutat e para vetem POLITIK...

 13. Χρηστος la
  Χρηστος la
  Πριν 16 ημέρες

  Haha haha. ....

 14. ff. criminal
  ff. criminal
  Πριν 16 ημέρες

  Klanifornia love humor me super

 15. Kozma O1
  Kozma O1
  Πριν 16 ημέρες

  Ni

 16. Blerina Deda
  Blerina Deda
  Πριν 17 ημέρες

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 17. Sonila Sila
  Sonila Sila
  Πριν 17 ημέρες

  Po kete Fotinine per c'fare e keni?

 18. raldi mujsaku
  raldi mujsaku
  Πριν 17 ημέρες

  Agron llaka ta qifsha gruen vajzen e qat kesh po kishi pas gjak greku mor ropt va qifsha krejtve qa punini tv krejt ju qe drejtini emisione tv paguheni nga greqia dhe turpi I shqiptareve qe nuk flasin e ju shikojn ket humor ropqim qe vetem humor smund ti thush po deghenerim

 19. Hasan Hasan
  Hasan Hasan
  Πριν 17 ημέρες

  OH AGRON BE HUMORIST JO PRAPAGAND SE DO NGELI SALLA BOSH PO VAZHDOVE KESHUJTU

 20. Hasan Hasan
  Hasan Hasan
  Πριν 17 ημέρες

  PO OTE POLITIKSNET JU TJON JUVE IKNI ZEHNI DASHNOR

 21. alb etero
  alb etero
  Πριν 17 ημέρες

  Kjo Bolja eshte fantasike!

 22. Voci prej Dibre
  Voci prej Dibre
  Πριν 17 ημέρες

  29:20 😂😂😂

 23. Voci prej Dibre
  Voci prej Dibre
  Πριν 17 ημέρες

  Hahaha kapja Mir o tahip haha

 24. Heidi Sharpe
  Heidi Sharpe
  Πριν 17 ημέρες

  O pleh mos u tall me shqiptart prej shqiptarve je ku je shit bag

 25. Artan Xhafa
  Artan Xhafa
  Πριν 17 ημέρες

  O Agron mos bo politike po bo humor se le nom le mos u tall me me Shqipetaret or pall

 26. Maria Relis
  Maria Relis
  Πριν 18 ημέρες

  😅🤣🤣

 27. Edison Nothorius
  Edison Nothorius
  Πριν 18 ημέρες

  🤣🤣🤣🤣🤣⭐❤️❤️👌🖐️

 28. bosi bosi
  bosi bosi
  Πριν 18 ημέρες

  Hahahaha bravoooooooZoti jiu ruajt,

 29. standart vertikal
  standart vertikal
  Πριν 18 ημέρες

  o agron llakkallakalllkal more te qifdha motren e familien ne goje o palaco qe paguhesh me para greke per te tallur medemek shqiptaret..por shqitareve tju hash mutin me qen e me mace more tr predhunofshim familien nga ktu deri ne greqi...ptuuuuu plak i poshter bir mecke grekofil i poshter...

  1. Emiljana Kola
   Emiljana Kola
   Πριν 17 ημέρες

   Pastro fjalorin , pastaj fol per tè tjert

  2. nikos nikolakis
   nikos nikolakis
   Πριν 17 ημέρες

   O agron mose ileco ke to me sazhe se jane psiko patere ti je imafe😀😀😀

  3. keni krasniqi
   keni krasniqi
   Πριν 17 ημέρες

   A ti po kulturen qe e paske,,,,, pse ofendon e shan Agronin,,,, ti shaje vehten,, se asgje nuk po dukesh qe je me i mire se gjith shqipetaret,, me pordha,,

  4. Rexha Gashi
   Rexha Gashi
   Πριν 18 ημέρες

   Per kta mire eke qe perfshin gjithe Shqiptart se ka individa politikan mu tall sa te duash, por jo me Shqiptart.

 30. Afrim Imeri
  Afrim Imeri
  Πριν 18 ημέρες

  Tkeqen e bananes si e hakan!

  1. ladi jata
   ladi jata
   Πριν 15 ημέρες

   😂😂😂😂😂

 31. zax plays
  zax plays
  Πριν 18 ημέρες

  Eshte Turp me Kta Politikan qe kemi ne krye te Shtetit .Shqiperia Nuke krasohet as me Malin e Zi qe jan gjysem milion popull jane shume here me para nga shqiperia .ne kemi gomar politikan