Reagime nga termeti | ABC News Albania

ABC News Albania
537 προβολές 172K

Pasi kalon ndjesia e frikës pas lëkundjeve të tërmetit, emocionet vijuese janë ato të humorit mbi mënyrën se si reagohet në raste të tilla. Për më shumë shihni pamjet pa koment. /abcnews.al

Σχόλια

 1. Kavaja Music
  Kavaja Music
  Πριν 15 ημέρες

  karzetarja te sek 0.53 sikur e ka n`fyt

 2. Nild Malindi
  Nild Malindi
  Πριν 2 μήνες

  Aty te ai komisioni ti kishte rene tavani ne koke ketyre letyrave qe smeritojne oksigjenin e ketij vendi!

 3. We the People
  We the People
  Πριν 2 μήνες

  The sad thing is this killed civilians you should’ve have killed the politicians in parliament Edi Rama illir meta and u piece of shit wife Monica You all deserve to be under those buildings with your children you thieving corrupt motherfuckers I hope they run you over with those cement trucks that drive around to tirane

 4. Micro Soft
  Micro Soft
  Πριν 2 μήνες

  Nga vjen ku termet o ka mundesi ma na thon dikush

 5. Urim Jata
  Urim Jata
  Πριν 4 μήνες

  Ato te kafes jane gezu se ka ra termet se kane ikur pa pagujt kafet

 6. Jeton Demaj
  Jeton Demaj
  Πριν 4 μήνες

  Hallall moderatorit qe kapi per krahu kuzhinieren veprim trimeror harroi veten qe ta shpetonte mysafiren ne studio

 7. FOR LIFE
  FOR LIFE
  Πριν 4 μήνες

  NUK BIE RRUFEJA NE HALE

 8. Marash Pali
  Marash Pali
  Πριν 4 μήνες

  thuani kryministrit se nuk ka ndier gje aty ne parlament ka plasur suva kurse popullit i ka shkaterruar qdo gje fal zotit nuk njoftohet per jete te humbura

 9. Mercedes-Benz Mercedes-Benz
  Mercedes-Benz Mercedes-Benz
  Πριν 4 μήνες

  Termeti duhet te bjeri ne parlament dhe ti shtypi te gjithe bythqirat sa mos te indetifikohen dot nga fytyra

 10. The Human
  The Human
  Πριν 4 μήνες

  Ore po kazani nga eshte fshehur sma zuri syri ka ikur nga friga ishalla heren tjeter te gjitheve ju fshi e te shpetoj populli kete here pak ju ka tundur sa perete ju trembur heren tjeter do shkoni per lderra pra kjo eshte fuqia e allahut

 11. albamerican
  albamerican
  Πριν 4 μήνες

  Bra , moderatores drejtperdrejt, as qe ja ndjeu fare. Shum burrneshë🇦🇱💪🏻

  1. Tani Tr
   Tani Tr
   Πριν 4 μήνες

   Jo fare,vetem sa lagu i cik breket

 12. Lela Queen
  Lela Queen
  Πριν 4 μήνες

  Mos u keq perdorni me fjal te liga asht qeshtja E Zotit aj din lenja ne dor se aj adht 1 i vetmi aj din kur e merr hakun per secilin qe vepron keq lejani ne forr Allahit

  1. Temalas!! E.l
   Temalas!! E.l
   Πριν 4 μήνες

   Na e qat k..

 13. Luljeta Jeta
  Luljeta Jeta
  Πριν 4 μήνες

  Tju bjeri dhe ju mu npoc tkokes tallni bythen cdo mgjes aty

 14. Luljeta Jeta
  Luljeta Jeta
  Πριν 4 μήνες

  Oj bole coshe ai mish me qumsht oj budalle plake mire salsin pse nuk ja hedh ku di ti moj

 15. Luljeta Jeta
  Luljeta Jeta
  Πριν 4 μήνες

  Mire tju behet ju me ato gatime mir ne qe kemi me hore nje vakt por ju faqezinje qe gatuani me ate guzhinjere lop luzi dil moj bole npencion lereni vendin naj nje tjetri duka por duke bredh sa ne nje televizion ne tjetrin ti nje here recetat i mer ne internet moj plake e keqe merni ato ushqime qe gatuni cdo dite jepni fukarejve ju gatuaj ha dhit e hengshin vete dhe tdhimen tallni bythen merni dhe rroge si bucet e pazarit jeni be ju befshin helm

 16. Komenti Komenti
  Komenti Komenti
  Πριν 4 μήνες

  nuk bje ne hale parlament e burg

  1. Luljeta Jeta
   Luljeta Jeta
   Πριν 4 μήνες

   Jo nburg se ka tpa fajshem

  2. Ganimete Siqeca
   Ganimete Siqeca
   Πριν 4 μήνες

   Po ku i gjen gje ata,ata ku te xhvasin prap tani me manan e termetit.

 17. Nusret Idrizi
  Nusret Idrizi
  Πριν 4 μήνες

  Oh kurxa sasht kjo ekini up fehn ashkojni xami ghjenah ekini Mär rinia cof

  1. enza ela
   enza ela
   Πριν 4 μήνες

   O kokrra injorantit..meso te shkruash e te flasesh ti edhe feja jote. Rob i trash.

  2. Luljeta Jeta
   Luljeta Jeta
   Πριν 4 μήνες

   Ore ca flet ktu se spo tkuptoj termeti ktyre qe gatuajn ti bi tavani mu nkoke me jan bo si burri nones cdo mgjes si do i marin leket ktjo bucja plake une nuk di pse nuk del mpencion rri bredh fela sa andej ktej

 18. Sylejman Sylejmani
  Sylejman Sylejmani
  Πριν 4 μήνες

  Toka juv m Leshoft te xhithve se

 19. Mevludin Rexhepi
  Mevludin Rexhepi
  Πριν 4 μήνες

  Ka lip me ju lishue toka se ju vetem lekt ike njoft jam i lumtur qe po ju ndodh

  1. Florim Kasolli
   Florim Kasolli
   Πριν 4 μήνες

   Ki kujdes

 20. aiatje atjektu
  aiatje atjektu
  Πριν 4 μήνες

  Kur sja u qiu motrat me ju zan te gjithve mrena se kishin shpetu te gjith shqiptaret nga ju kriminela

  1. Ganimete Siqeca
   Ganimete Siqeca
   Πριν 4 μήνες

   @Luljeta Jeta bravo 👏 👏👏 👏👏 👏 Lenci.

  2. Luljeta Jeta
   Luljeta Jeta
   Πριν 4 μήνες

   Ktyre ti bjeri ne salle tparlamentit ti zej brenda tgjithe kto mostra tani do meren me termetin gjoja do rregullojn demet duke cu makarona qe as lopa nuk i han ku rregullojn shpi kto ore bejn sikur i vjen keq po nkorce ca bone akoma jan jasht na u kthy nga rruga e gjermanise saliu rama me dobicet qe i kemi ne pushtet u vrafshin krejt faji eshte i joni qe nuk ngrihemi

  3. Metihe Xhemaili
   Metihe Xhemaili
   Πριν 4 μήνες

   Ehhh mor vlla jan qu pesh vraju copa don mu bo teper toka na mban

 21. Riza Jee
  Riza Jee
  Πριν 8 μήνες

  Termet te bier ne parlament qe ti zer te gjith te shpetojn shqipetaret nga gjak pirsat 30 vjet.

  1. KOSOVO IS ALBANIA
   KOSOVO IS ALBANIA
   Πριν 2 μήνες

   Ne vesh te allahut

 22. Endrit Duqja
  Endrit Duqja
  Πριν χρόνο

  Ahahahahahahaa