FINEM - PANAMA (prod. ARLENN)

FINEM
37 888 προβολές 2,2M
Μουσική

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing
__________

𝗙𝗜𝗡𝗘𝗠 - 𝗣𝗔𝗡𝗔𝗠𝗔 (𝗽𝗿𝗼𝗱. 𝗔𝗥𝗟𝗘𝗡𝗡)
__________
✔️ Did you subscribe to 𝗙𝗜𝗡𝗘𝗠's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribeFINEM
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fanlink.to/FinemPanama
__________
🎵 Produced by: 𝗔𝗥𝗟𝗘𝗡𝗡
🎵 Lyrics by: 𝗙𝗜𝗡𝗘𝗠
🎵 Music by: 𝗔𝗥𝗟𝗘𝗡𝗡
🎵 Mix&Master by: 𝗚𝗢𝗘𝗞𝗛𝗔𝗡 𝗚𝗨𝗟𝗘𝗥
🎥 Video by: 𝗔𝗟𝗘𝗫 𝗕𝗟𝗜𝗧𝗭𝗭

✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚
__________
🎤 Connect with 𝗙𝗜𝗡𝗘𝗠 :
Instagram ► itsfinem
🎵 Connect with 𝗔𝗥𝗟𝗘𝗡𝗡 :
Instagram ► arlennmusic
🎵 Connect with 𝗚𝗢𝗘𝗞𝗛𝗔𝗡 𝗚𝗨𝗟𝗘𝗥 :
Instagram ► goekhan_gueler_
🎥 Connect with 𝗔𝗟𝗘𝗫 𝗕𝗟𝗜𝗧𝗭𝗭 :
Instagram ► alexblitzz
✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing
__________

℗ & © FINEM & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.
#Finem #Panama #Folé

Σχόλια

 1. FINEM
  FINEM
  Πριν 20 ημέρες

  ✔ Did you subscribe to 𝗙𝗜𝗡𝗘𝗠's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubscribeFINEM 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fanlink.to/FinemPanama

  1. Alren Mirel
   Alren Mirel
   Πριν 15 ώρες

   Finem proi Klejdi pro

  2. Elsa Myftari
   Elsa Myftari
   Πριν ημέρα

   Haha 🦋

  3. rei alb
   rei alb
   Πριν 2 ημέρες

   like like sub

 2. Frrok Marku
  Frrok Marku
  Πριν 4 ώρες

  Syzet i paske ble me at vajzen, se njeher ti njeher ajo i paskeni vendos

 3. mountain cuisine // primitive wild
  mountain cuisine // primitive wild
  Πριν 4 ώρες

  Vos vidéos sont très bonnes et nos significations grandissent ensemble

 4. Fatjona Beqiri
  Fatjona Beqiri
  Πριν 13 ώρες

  Finem the best of all🤤 LoVe you💫

 5. Charlie Alb
  Charlie Alb
  Πριν 15 ώρες

  Ngjova ket keng 50 sekonda e mkapi dhimbja e kokes e tqr po mir qe paske bo ket keng vari karin po ktyre qe ju pelqen kjo keng paskan shije tkeqe per muzik🤮🤮🤮🤮 Gjitha kenget shqiptare nga 2015 e mbrapa krejt vari karin njejtin stil njejtin ritem🤮🤮

 6. Denis !
  Denis !
  Πριν 16 ώρες

  Like kush e ngon edhe kush e kqyr spotin me vëmendje 😂🔥

 7. Malvina Rexha
  Malvina Rexha
  Πριν 17 ώρες

  Je me i miri Finem bravo ju lutem shume beijini like . Armel Rexha

 8. Edi Lyte
  Edi Lyte
  Πριν 18 ώρες

  super 👌👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻🎵💃🏼👍🏻👍🏻👍🏻⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

 9. Oli Nera
  Oli Nera
  Πριν 21 ώρα

  Finem panama ❤❤

 10. File Carcani
  File Carcani
  Πριν 23 ώρες

  Bish bravo👑💪😎

 11. My Shqipez
  My Shqipez
  Πριν ημέρα

  Ik mor vari kars

 12. Nardi Bicaku
  Nardi Bicaku
  Πριν ημέρα

  Kot fare

 13. Ibo Rroni Gamingtv
  Ibo Rroni Gamingtv
  Πριν ημέρα

  Ne jete e ka panama e shefim

 14. Mari Gesa
  Mari Gesa
  Πριν ημέρα

  Finem👑👑👑💪🏻💪🏻💪🏻❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 15. Ersi Seli
  Ersi Seli
  Πριν ημέρα

  Shum mir FINEM kujt i pelqen kjo kenge ben like

 16. Lenci Andi
  Lenci Andi
  Πριν ημέρα

  Te bekoft zoti t dhe familjen

 17. Alexis OTR
  Alexis OTR
  Πριν ημέρα

  Kishim nje Ferro na doli fereoja i dyt

 18. purple butterfly
  purple butterfly
  Πριν ημέρα

  Kush eshte fanca e finemit like. 👇🏻

 19. Alren Mirel
  Alren Mirel
  Πριν ημέρα

  Finem proi Finemi duhet te marr 10000000000000000 milion lek👑👑💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰

 20. Rafael Metaj
  Rafael Metaj
  Πριν ημέρα

  Finemi para Noizy te ha mutin

 21. Geri Kacupi
  Geri Kacupi
  Πριν ημέρα

  Superrr

 22. ALB LEGEND FREE FIRE
  ALB LEGEND FREE FIRE
  Πριν ημέρα

  Askush Shqiptarët:kush i bo like com zoti të bekoft ty dhe familjen tënde

 23. Ledion Arapi
  Ledion Arapi
  Πριν ημέρα

  Ky shikimet i ka blere

 24. Loris Pashaj
  Loris Pashaj
  Πριν ημέρα

  PANAMA

 25. GANG MODE
  GANG MODE
  Πριν ημέρα

  👿

 26. game free fire
  game free fire
  Πριν ημέρα

  Puthe fort nga une

 27. game free fire
  game free fire
  Πριν ημέρα

  Ma beri Karin drras direket

 28. game free fire
  game free fire
  Πριν ημέρα

  Pidhin e kishte shume te mire joteme

 29. game free fire
  game free fire
  Πριν ημέρα

  Ti je shume I vogel te merresh me otr

 30. game free fire
  game free fire
  Πριν ημέρα

  Mos harro ti besh te fala

 31. game free fire
  game free fire
  Πριν ημέρα

  Bej te fala

 32. game free fire
  game free fire
  Πριν ημέρα

  U finem nenen tate e kam qi fort

 33. game free fire
  game free fire
  Πριν ημέρα

  Me mir ik fare na muzika se nuk je per muzik ti

 34. game free fire
  game free fire
  Πριν ημέρα

  ÒTR mbretrit

 35. game free fire
  game free fire
  Πριν ημέρα

  Do te shkerdhej ropt

 36. game free fire
  game free fire
  Πριν ημέρα

  O barbon o kur o kalama bythe ik qiu andej ropqir

 37. Egliano Halili
  Egliano Halili
  Πριν ημέρα

  Sa like per finemin

 38. Juljan Sherifi
  Juljan Sherifi
  Πριν 2 ημέρες

  O boso do nxjerresh mo keng??

 39. Erjon Gjika
  Erjon Gjika
  Πριν 2 ημέρες

  zjarr

 40. altin allkushi
  altin allkushi
  Πριν 2 ημέρες

  Uuuuuuuuuuuuuu 0:58 👋👋👋👋

 41. gamee tv
  gamee tv
  Πριν 2 ημέρες

  Ti qe ben like Te rujte zoti nga çdo e keqe.🙏

  1. Denis !
   Denis !
   Πριν 16 ώρες

   gamee tv çdo*

 42. alma subashi
  alma subashi
  Πριν 2 ημέρες

  ai qo ibo like ti kam me i dhon 11 pro 9000000000000000euro

 43. Belul Cjapi
  Belul Cjapi
  Πριν 2 ημέρες

  Ai qe ben like e bekoft zoti

 44. Albion Loku
  Albion Loku
  Πριν 2 ημέρες

  😅😂😁

 45. Erjon Metushi
  Erjon Metushi
  Πριν 3 ημέρες

  1.Finem 2 Finem 3 Finem 4 Finem 5 Finem 6 Finem 7 Finem 8 Finem 9 Finem 10 Finem 11 Finem 12 Finem 13 Finem 14 Finem 15 Finem 16 Finem 17 Finem 18 Finem 19 Finem 20 Finem 21 Finem 22 Finem 23 Finem 24 Finem 25 Finem 26 Finem 27 Finem 28 Finem 29 Finem 30 Finem 31 Finem 32 Finem 33 Finem 34 Finem 35 Finem 36 Finem 37 Finem 38 Finem 39 Finem 40 Finem 41 Finem 42 Finem 43 Finem 44 Finem 45 Finem 46 Finem 47 Finem 48 Finem 49 Finem 50 Finem 51 Finem 52 Finem 53 Finem 54 Finem 55 Finem 56 Finem 57 Finem 58 Finem 59 Finem 60 Finem 61 Finem 62 Finem 63 Finem 64 Finem 65 Finem 66 Finem 67 Finem 68 Finem 69 Finem 70 Finem 71 Finem 72 Finem 73 Finem 74 Finem 75 Finem 76 Finem 77 Finem 78 Finem 79 Finem 80 Finem 81 Finem 82 Finem 83 Finem 84 Finem 85 Finem 86 Finem 87 Finem 88 Finem 89 Finem 90 Finem 91 Finem 92 Finem 93 Finem 94 Finem 95 Finem 96 Finem 97 Finem 98 Finem 99 Finem 100 Finem Je me i madhi ne vend

 46. Elvan Hoxha
  Elvan Hoxha
  Πριν 3 ημέρες

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱 100%Albanian

 47. Francesco Falco
  Francesco Falco
  Πριν 3 ημέρες

  Je i papame! Pershendetje nga Roma 🇮🇹🇮🇹🇦🇱🇦🇱

 48. leda bushi
  leda bushi
  Πριν 3 ημέρες

  O fimen. Do. Malesh. Makinën. Love. Grisejdi

 49. leda bushi
  leda bushi
  Πριν 3 ημέρες

  JejwnkakowkKa

 50. Malbora Shparthi
  Malbora Shparthi
  Πριν 3 ημέρες

  Do vish ne Durrës me Ferrari

 51. Ermir Mustafa
  Ermir Mustafa
  Πριν 3 ημέρες

  Ky videoklip duket i kopjtar nga stealth non stop 🤔🤔

 52. Albaniaskillz
  Albaniaskillz
  Πριν 3 ημέρες

  [Mashalla]

 53. roksana xhaferasi
  roksana xhaferasi
  Πριν 3 ημέρες

  O finem

 54. Klodi Sarand
  Klodi Sarand
  Πριν 3 ημέρες

  E finemi

 55. era tahiraj
  era tahiraj
  Πριν 3 ημέρες

  Super🥰❤

 56. Γιωργοςl Μεξης
  Γιωργοςl Μεξης
  Πριν 4 ημέρες

  Mos vdeksh kurrë o finem dhe mbetsh rrepero më i mirë në botë

 57. Ledri Ibrushi
  Ledri Ibrushi
  Πριν 4 ημέρες

  Fshatari me rroba n pishin😂

 58. Yuriri Garell
  Yuriri Garell
  Πριν 4 ημέρες

  Bravo o boss

  1. Yuriri Garell
   Yuriri Garell
   Πριν 2 ημέρες

   Na knaqe o bos

 59. Veli Suma
  Veli Suma
  Πριν 4 ημέρες

  Kush e ka degju 10 her net ta beje like

 60. Niku Arapi
  Niku Arapi
  Πριν 4 ημέρες

  Un jam 1 fans i joti te kam dhe te makina kenget e tua dhe neser do qethem si ty