Al Pazar - Vako dhe Visho - Fejesa e Sanos - 2 Janar 2020 - Show Humori - Vizion Plus

740 προβολές 137K
Διασκέδαση

www.vizionplus.tv
albanianpazar
alpazarvizionplus
vizionplustv
VizionPlusTV
VizionPlusTV
Nje shfaqje nga Agron Llakaj ne boshtin e se ciles eshte loja, shakaja e kripur dhe e zgjuar me realitetin tone e ngerthyer nepermjet lajmit politik, ekonomik dhe social.

Σχόλια

 1. The Human
  The Human
  Πριν 20 ώρες

  Haaaa qysh ta coj be amerike Haaaa

 2. Suela Firanu
  Suela Firanu
  Πριν ημέρα

  Te fls un per mbesen tende qe ka qen 4 her e fejuar nk e them un ate harroje nk e them 🤣

  1. Endrit Xhemaj
   Endrit Xhemaj
   Πριν 9 ώρες

   Haahahah kan patur shkoll ne fshat , veç kjo e ka par nga jashte 😂😉😉😉😉

 3. Edison Nothorius
  Edison Nothorius
  Πριν 2 ημέρες

  Sa humor i bukur 😂😂😂😂😂🖐️❤️⭐👌

 4. Mike The Right One
  Mike The Right One
  Πριν 2 ημέρες

  O Goni, po me Vishon mund te sajosh lloje lloje historishe. S' ka me mua. Na kujton sali berishen kur thua, ska me mua. Haaaaaaaaaaaa

 5. jonajoli 2019
  jonajoli 2019
  Πριν 2 ημέρες

  Aty i ke te gjitha edhe brk hahahaha

 6. jonajoli 2019
  jonajoli 2019
  Πριν 2 ημέρες

  Hahahahah zmr ta hk xhani goni

 7. Elian Alia
  Elian Alia
  Πριν 2 ημέρες

  mbese e shkelqier

  1. Endrit Xhemaj
   Endrit Xhemaj
   Πριν 9 ώρες

   Ç'do maresh more pasha..si majmun eshte esht ne fund te pemes me sekonda ngjitet lart 😂😂😂😂

 8. Mike The Right One
  Mike The Right One
  Πριν 2 ημέρες

  Pse, prape egziston sapuni duru. Haaaaaaaaaaaa

 9. Mike The Right One
  Mike The Right One
  Πριν 2 ημέρες

  Ropt, nuk e puthi, se pat frike se i ça badhin me gure. Haaaaaaaaaaaa, guri e la pa u martue

 10. Mike The Right One
  Mike The Right One
  Πριν 2 ημέρες

  Qysh ta coj n amerike tha. I ka ca badhin tjetrit gure.😂😂

 11. Mike The Right One
  Mike The Right One
  Πριν 2 ημέρες

  Kur ja filluan disa nga spektatoret tuj thane- puthe, puthe..haaaaaaaaaaaa. Mendonin se do puthte, haaaaaaaaaaaa, po sketci ishte planifuar ndryshe ...

 12. Keli Uruci
  Keli Uruci
  Πριν 2 ημέρες

  I madh agron llaka

 13. Arushi Pu
  Arushi Pu
  Πριν 3 ημέρες

  😅😅😅

 14. Riku Koreta
  Riku Koreta
  Πριν 3 ημέρες

  Ahahahahah bravo misho

 15. Blerina Lici
  Blerina Lici
  Πριν 3 ημέρες

  😂😂😂 soni soni soni sa kam qesh

 16. alb etero
  alb etero
  Πριν 3 ημέρες

  Te qifshin robt maloket!

  1. Eva Evvaa
   Eva Evvaa
   Πριν ημέρα

   pyll pa derra ska si malok si qytetar si katunar ska te boj veni por sjellia jon ndaj njeri tjerit

  2. alb etero
   alb etero
   Πριν 2 ημέρες

   @Love You ju jeni kopilat e greke-turko-mongoleve nuk jeni shqiptare o mbeturina islamike!

  3. alb etero
   alb etero
   Πριν 2 ημέρες

   @Love You si ne Mallakaster qe nipi perdhunon gruan e xhaxhait pastaj e hedh ne une dhe e vret,si kryeministri juaj qe e Ka djalin me te atin do me o robqire!

  4. alb etero
   alb etero
   Πριν 2 ημέρες

   @Love You si ne mallakaster qe e beni Brenda familjes pastaj i hidhni ne uje,ose si kryeministri juaj qe akuzon te atin per mardhenie me te shoqen,do me shembuj apo te them ato te familjes tende o robqire!

  5. Love You
   Love You
   Πριν 2 ημέρες

   Ne ju qim rropt kemi shekuj

 17. Vera Begaj
  Vera Begaj
  Πριν 3 ημέρες

  Vishooooo ahahahahahahahah me lot 🤣🤣🤣

 18. Aphrodite G
  Aphrodite G
  Πριν 3 ημέρες

  Duru sapun, duru sapun, Cok sapun😍

 19. Mirela Çelaj
  Mirela Çelaj
  Πριν 4 ημέρες

  Me trashegime sano haaàaa sa humour i bukur persh firenze 😀😀👏👏👏👏

  1. Xhejson Zdrava
   Xhejson Zdrava
   Πριν 2 ημέρες

   Porrno

  2. Mrs Meta
   Mrs Meta
   Πριν 2 ημέρες

   Me

  3. Gjeke Dem
   Gjeke Dem
   Πριν 3 ημέρες

   👍

 20. Bekim Sadiku
  Bekim Sadiku
  Πριν 4 ημέρες

  He be agron llaka ti qift ropt maloki nbeth

 21. blerina Kostaki
  blerina Kostaki
  Πριν 4 ημέρες

  Χαχαχα

  1. Love You
   Love You
   Πριν 2 ημέρες

   Kostaqi xaxaxa ca mbieri 😂😂😂😂😂 go changed it 🤣🤣

  2. STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES
   STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES
   Πριν 2 ημέρες

   Mos qesh shum te prsh

 22. Valbona Mitrovica
  Valbona Mitrovica
  Πριν 4 ημέρες

  👏👏👏😂😂😂😂😂😂

 23. Mike The Right One
  Mike The Right One
  Πριν 4 ημέρες

  Ska me mua, heh..haaaaaaaaaaaa. e zuri perdore kurse kjo i ndau ballim me dysh me gure, si terminator 2 me shotgun😉😂😂

  1. Lindita Prencja
   Lindita Prencja
   Πριν 3 ημέρες

   😂😂😂😂

  2. Lindita Prencja
   Lindita Prencja
   Πριν 3 ημέρες

   Sanua soni soni soni

 24. Edison Nothorius
  Edison Nothorius
  Πριν 4 ημέρες

  Sa e forte 😂😂😂😂😂😂🖐️👌❤️❤️🇦🇱