Klajdi Haruni & Bruno - Plas (Remix) (Feat. Andrea & Flori) Lyrics

4 προβολές 145
Μουσική

Biografia:
Klajdi Haruni është këngëtar i njohur. Në Qershor 2011, Klajdi Haruni merr pjesë në Top Fest 8 me këngën "Te Gjithe Sot Po Duan". Karriera e tij si kengetar do te fillonte pikerisht nga ky festival dhe me kete kenge te Flori Mumajesit.
Në Maj 2012, Klajdi Haruni merr pjesë në Top Fest 9 me këngën "Mamica".
Më datë 23 Tetor 2014, Klajdi Haruni & Flori publikojnë videoklipin "Lutem Une Sot". Videoklipi u prodhua nga Pro Video.
Më datë 5 Nëntor 2014, Klajdi Haruni publikon videoklipin "Misteret". Muzika e këngës u punua nga Flori Mumajesi, teksti u shkrua nga Flori Mumajesi.
Më datë 9 Shtator 2015, Klajdi Haruni publikon videoklipin "Vallja E Veres". Muzika e këngës u punua nga Flori Mumajesi, teksti u shkrua nga Flori Mumajesi. Videoklipi u prodhua nga Alexander Video.
Më datë 26 Dhjetor 2015, Klajdi Haruni publikon videoklipin "Obobo". Me këtë këngë, Klajdi Haruni merr pjesë në Kënga Magjike 2015 në vitin 2015.
Më datë 3 Gusht 2017, Flori Mumajesi publikojnë videoklipin "Karma", në bashkëpunim me Bruno, Klajdi & Dj Vicky.
Më datë 16 Shtator 2017, Bes Kallaku publikon videoklipin "Skifterja Zemres", në bashkëpunim me Klajdi Haruni. Muzika e këngës u punua nga Irkenc Hyka, Bruno, teksti u shkrua nga vetë Bes Kallaku.

Σχόλια