Mallakaster/ Vellezerit: Kur e morem vesh ngjarjen na ra si bombe. Na e sillni ne Gjerbes ta vrasim

517 προβολές 171K

Mallakaster/ Vellezerit: Kur e morem vesh ngjarjen na ra si bombe. Na e sillni ne Gjerbes ta vrasim

Σχόλια

 1. Ilir Kashuri
  Ilir Kashuri
  Πριν 5 ώρες

  Gazetar legen cfare pyetje pse nxisni gjakmarrjen cfare faji kane keta per ate mostren

 2. Nadalina Koci
  Nadalina Koci
  Πριν ημέρα

  😢😢

 3. ilo cenaj
  ilo cenaj
  Πριν 2 ημέρες

  Ska pse te behet hakmarie ai qe ka bere krimin te pushkatoet clidhje kan te tjeret ky eshte nje mendim imi personal te me ndodhte mua skisha pun me njeri tjeter, ne se smerte denim kapital une e denoja vet di e vrisja ate qe ka bere krimin jo nje te tre

 4. Erges Zyka
  Erges Zyka
  Πριν 2 ημέρες

  Ca faje kanë këta janë njerëz hallexhinj

 5. R s
  R s
  Πριν 2 ημέρες

  Cfare lloj maskarenj media jeni ju qe nxisni gjakmarrje me kto pyetje qe boni..ata jane jugore jo malsore..as nuk e mendojne gjakmarrjen dhe ju ja çoni neper mend...

 6. Diana Dianna
  Diana Dianna
  Πριν 2 ημέρες

  Nuk kane fai vellezerit

 7. Endri Lejla Design
  Endri Lejla Design
  Πριν 2 ημέρες

  Ti jepet denimi qe i takon atij qe ka kryer krimin! Keta qenkan djem zoterinj. Problemi eshte qe edhe po i dhane denim te perjetshem , do dali peseri , sic kane dale te tjere ... sepse nuk ka shtet !

 8. majlinda maroulis
  majlinda maroulis
  Πριν 2 ημέρες

  ne rradhe te pare jane keta legena gazetare qe ndezin hakmarrjen

 9. klajdi klajdi
  klajdi klajdi
  Πριν 3 ημέρες

  Gazetar pidhmotra

 10. Blerina Idrizi
  Blerina Idrizi
  Πριν 3 ημέρες

  Po cfaj keni juve more ai e beri krimin ai ta paguaj me koken e tij.

 11. Mario Tefaj
  Mario Tefaj
  Πριν 3 ημέρες

  Djem shohin punen e tyre bravo zoti ju rujt djem me seder jo spordhjake

 12. Mario Tefaj
  Mario Tefaj
  Πριν 3 ημέρες

  Bravo djema tamam jo langaraq si ai

 13. valdrina haskaj
  valdrina haskaj
  Πριν 3 ημέρες

  E qohu Enver hogja zhduki ket race muti magjup gabel kriminela bandit keta te shipnis as nje Shiptar sjan vetem emri ju ka mbet Shiptar rrac e pist zoti faren jav hupt gabel te shipnis maxhup popull budall

  1. Kol Todi
   Kol Todi
   Πριν ημέρα

   Oj valdrin a tka shku menia per naj Kar magjupi???? Po ti oj kuder cfar rrace je??? Ta qift SHQIPTARIA familjen pise

 14. Fabiola Shametai
  Fabiola Shametai
  Πριν 3 ημέρες

  Bravo ju qoft qe flisni me nje drejtesi..gazetarve turp tju vij se per ti futur ne sherr njerzit jeni.

 15. Afrim Kozmaqi
  Afrim Kozmaqi
  Πριν 3 ημέρες

  Ca jon kto gazetar qe maltretojn kto familje fatkeqe, ne fatkeqesine e tyre kto plera mundohen te pervetesojn dicka, lereni kto familje me fatkeqesine e tyre, kto skan faj se nji kriminel I mori ne qafe ton fisin, me dhimsen edge viktima e familja e saj po edhe kto familjet e doraseve se tek e fundit kto pik faji skan e dhasht zoti ta marrin denimin e meritum ato kriminel e mos te vije te hakmarrja se nuk o zgjidhje te vrasesh njerez te pafajshem eshte mekat sikur ato qe vran at grua te pafajshme

 16. Kujtim Dule
  Kujtim Dule
  Πριν 3 ημέρες

  Kush gabon paguan..

 17. Fatjon Fatjon
  Fatjon Fatjon
  Πριν 4 ημέρες

  cdo fis e ka 1pis po kur familjaret e bejn hasha hakmarrja nuk ka vler dhe sidomos te kta qe roptohen rrugve te botes per te nxjer buken e gojes

 18. ardit kalaja
  ardit kalaja
  Πριν 4 ημέρες

  Ju ruajt zoti

 19. E Kas
  E Kas
  Πριν 4 ημέρες

  Aman more se gjunaf per djemt e drites se ata e kan krejt veshtersin ata nuk munden me jetu kurr te qet ma mas vrasjes se nanes ....o zot jepu forc atyre djemve qe ta perballojn ket merzi te tmershme qe ju ka ra .....shpirti i drites pushoft ne paqe 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

 20. Toni Toni
  Toni Toni
  Πριν 4 ημέρες

  A ju kuptoj humbet nderin e fytyren po cdo beni tani ,ate nuk u a jep shteti mblidheni mendjen e respekte per sjelljen tuaj tamam bura sipas tradites se mallakstres, shpresoj familja e viktimes tju kuptoj,

 21. Edona Agojci
  Edona Agojci
  Πριν 4 ημέρες

  Djem Flori sa bukur keni fole brravo shume sinqerte🙏

 22. Leonard Sulaj
  Leonard Sulaj
  Πριν 4 ημέρες

  Skeni faj ju o vellezer.. Ai te denohet, me burgim te perjetshem

 23. Tare Duka
  Tare Duka
  Πριν 4 ημέρες

  Ju gazetaret shtyni njerezit e mjere"nga kultura"qe te kakarisin pa lidhje!Ne Shqiperi ka nje shtet,me ligje,qe e kap kriminelin dhe e denon! Lerini njerezit ne dhimbjet e tyre.

 24. respekto veten
  respekto veten
  Πριν 4 ημέρες

  Kur ben shume femije do dali nje mut se sben. Cfaj keni ju qe thoni ju kemi borxh koken. Ju keni jeten tuaj familjen tuaj , nuk mund te pergjigjeni per vellain kriminel, nuk duhet ta quani vella, bejini dalje si familje kaq... skeni pse mendoni gjakmarrje.

 25. Znnn Zkkk
  Znnn Zkkk
  Πριν 5 ημέρες

  O djem te mi me vjen keq se ju nuk keni faj per ate vrasje te tmerrshme por duhet gjith te pyesim veten cdonin 3 djem te rinj femij te nje grua 52 vjece nene mos i ushqente me drog ? Nuk paragjykoj por mendoj nje nen nuk ka pun me drogat ngushellimet e mija

 26. amarildo xhelaj
  amarildo xhelaj
  Πριν 5 ημέρες

  mallakastriot njerez te ndershem,po ai pis femije

 27. Bukuroshi munchenmain
  Bukuroshi munchenmain
  Πριν 5 ημέρες

  po kta agjal vllau ekan se foln shum mir

 28. Ledi Ledion
  Ledi Ledion
  Πριν 5 ημέρες

  Jan te drejt te shkreti gjyna po ca ti besh skeni faj dukeni sate sinqerte jan brv pp skeni cbeni o cuna zoti u dhent kurajo do zoti te gjeni paqe

 29. Fatos Rexha
  Fatos Rexha
  Πριν 5 ημέρες

  Me vjen keq shum per kta 2 cunat ze i ka zan ki hall duke se jan halle gji

 30. Aleks Ndoi
  Aleks Ndoi
  Πριν 5 ημέρες

  Sa gjynah more quna te shkret

 31. Hanife Musa
  Hanife Musa
  Πριν 5 ημέρες

  Bravo o quna . Tamam burra. Dijemet e viktimes duhet te mendojn qe ketyre tua fal gjakun . A atij zagarit qe e beri meriton plumb ne koke

 32. Vadim Jurat
  Vadim Jurat
  Πριν 5 ημέρες

  Kurajo

 33. Enkelejda Pjeci
  Enkelejda Pjeci
  Πριν 5 ημέρες

  Me vjen keq per ju vllezer

 34. Peti Zj
  Peti Zj
  Πριν 5 ημέρες

  Lëni more hakmarrjen...jemi ne shekullin 21...nese ajo familje ju kerkon juve kokë atëhërë e mjer shqipërija😔

  1. valdrina haskaj
   valdrina haskaj
   Πριν 2 ημέρες

   @Leke Dema ju jeni me serbin o rrac muti trathtar te flliqt mafioz kriminel te pa komb e pa fe ju jeni gabel maxhup popull budall rrac muti Cuba hajna

  2. valdrina haskaj
   valdrina haskaj
   Πριν 2 ημέρες

   Jù po bashķohèñì mè serbin o rrac muti te gjith jeni legena kriminela te flliqt mafioz tash bashkoheñi me serbi o popull gabel magjup te shipnis ju as nuk keni komb as fe ju jeni njerz dexhenerum zoti faren jav hupt gabel te shipnis maxhup

  3. valdrina haskaj
   valdrina haskaj
   Πριν 2 ημέρες

   @Leke Dema jo ne kemi liftu me srbin po ju tash bs

  4. Leke Dema
   Leke Dema
   Πριν 2 ημέρες

   @valdrina haskaj car thu moj .se ju ka sherdhy serbi .keshtu ti je nje serbe gojore .pre nje legen nuk futet gjith populli

  5. valdrina haskaj
   valdrina haskaj
   Πριν 3 ημέρες

   E mjera shipri po popull gabel magjup kriminela hajna njerz dexhenerum zoti faren jav hupt pa komb pa fe popull I pist kurr shipria shtet ska qen as nuk do jet shipria shtet tash jugun e merr Greqija e nga Tirana e Deri veri e merr Serbia

 35. Elisabeta Ba
  Elisabeta Ba
  Πριν 5 ημέρες

  O djema sbehet njeri monster nga nje dite ne ne diten tjeter, sigurisht qe e dinit qe vellai juaj ska qene ne rruge te drejte. Tani dilni dhe jepni intrevista joooo jo e kini gabim kini dhe ju fajin tuaj si familje sidomos prindrit.

 36. kyriakos pappas
  kyriakos pappas
  Πριν 5 ημέρες

  Γιατί αυτό είναι 43 στις τάσεις

  1. kyriakos pappas
   kyriakos pappas
   Πριν 2 ημέρες

   @Leke Dema ska lezet

  2. kyriakos pappas
   kyriakos pappas
   Πριν 2 ημέρες

   @Leke Dema rofs

  3. Leke Dema
   Leke Dema
   Πριν 2 ημέρες

   Fol shqip se lat nom .greqia esht nje fshat i evrops. Turp

  4. Leke Dema
   Leke Dema
   Πριν 2 ημέρες

   O zoti papadhaqis .fare shqi aaa

 37. O Mret
  O Mret
  Πριν 5 ημέρες

  Gjynaf njerez të mir zoti i ndihmoftë

 38. Ola Ola
  Ola Ola
  Πριν 6 ημέρες

  Sa keq me vjen.cfar faji kan kto dy vllezer.zoti ju ndimoft cuna ta kaloni kte situat

 39. ANA AL
  ANA AL
  Πριν 6 ημέρες

  Te shkretet, ishalla nuk e pesojne keta. Se skane faj duken njerz te vuajtur💔

 40. Motivation CODE
  Motivation CODE
  Πριν 6 ημέρες

  Eehh ku i ka ardh puna, me thon vllai ma sill ta vras vllain

  1. Blind Blind
   Blind Blind
   Πριν 6 ημέρες

   Po ska 20 rrug ai muhabet o elimino vllan ose dili plumit nven tvllait se gjakun sta fal kush. Pastaj ça vllai kenka ai qe perdhunon e vret gra.

 41. armin albin
  armin albin
  Πριν 6 ημέρες

  😢😢😢😢😢😢😢😢🙏🙏

 42. aldo cheguevara 007 aldo
  aldo cheguevara 007 aldo
  Πριν 6 ημέρες

  E more te shkrete, po çfaje kan keta more e kuptoime deshperimin e thelle dhe sinqeritetin tuaj dhe shpresoime qe mos te ket me jete te humbur duke ju len vendin atyre qe gjykoine me forcen e arsyes! Ngushellime familjes dhe ndeshkim maksimal te tre vrasesve

 43. Vera Begaj
  Vera Begaj
  Πριν 6 ημέρες

  Cfaj kan vellezrit e shret

 44. Killer -Ger1
  Killer -Ger1
  Πριν 6 ημέρες

  ,😢😢😢😢😢😢😢😢

 45. Bardha 1
  Bardha 1
  Πριν 6 ημέρες

  Jo jo nuk e vritni jane fjale per tu fole se gjithkushe e njeh njeriun e vete por gjithse si denimin dute te pagujne vet personi ngushllime familje se saj edhe uroj te jen sa ma gjake ftoft

 46. On Khan
  On Khan
  Πριν 6 ημέρες

  U ju pisa, tash doli ne mode me than ma sillni ktu ta vras me duart e mia??? Oj kurva po tash duhet me shum se kurr me ken te lidhun, e jo nga friga qe ju ka pushtu juve me e largu... Rrac mutit

 47. Sonila Hykaj
  Sonila Hykaj
  Πριν 7 ημέρες

  Sa njerz te mir Sa te pa fajshem Zot lehtesojau Kete dhimbje Se po duken qe po u dhem shpirti

 48. FERRA TV
  FERRA TV
  Πριν 7 ημέρες

  Shume njerez te mire zoti ju dhente kurajo

 49. Andrea cavallo
  Andrea cavallo
  Πριν 7 ημέρες

  Po mire vriteni ju dhe do jeni te qete pastaj.. Po ai krim beri dhe shteti e beri punen e kapi.. Ngelet duke ber gjyqe me gazetaret. Nuk esht se e fali shteti ... Degjojm plot njgjarje per fat te keq, do ishte shume mire te mos degjonim por jeta ka edhe keto.. Tani denim me vdekje ,varje,ti djegim etj etj po tregoheni me te keq jo me te drejt.. Ajo lumemadhja nuk kthehet dhe dhimbja nuk u zhduket as familjareve si edhe juve se jeni shume te aferm por mjafton me punen qe bejn kush duhet ta bej dhe esht gjykata ne keto raste.. Nuk esht e drejt mendoj ,,, Tu japi zoti force dhe kohe per ti gjykuar edhe keto halle qe ngelen mbas asaj me te keqes,por mos gjykoni ata se jane penduar me shume se asnje tjeter ,, Te besh dy apo tre gabime sepse tjetri beri nje vetem ske zgjidhur asgje por i ke shumfishuar gabimin.. Dhe ju gazetare mjaft i lini njerzit ne te tilla raste ose beni punen edhe duke percjell tek opinioni pak pozitivitet jo thjesht ku ti zmadhoni apo mjafton te arrini ku doni pa menduar me tej.. ooo zot

 50. Hshs Bsbd
  Hshs Bsbd
  Πριν 7 ημέρες

  Shum mir keni fol Ishallah nuk keni hasmeri nuk paguani fajn e vellait tuaj Allahu ju rujt Amin 😢👐🙏

  1. Sonila Hykaj
   Sonila Hykaj
   Πριν 5 ημέρες

   Amiiin inshaAllah se shum njerz tmir

 51. Flavio Baloshi
  Flavio Baloshi
  Πριν 7 ημέρες

  Familjaret e viktimes te jene me te arsyeshem ne veprimet e metejshme, hakmarrja nuk ja u sjell Nenen ne shtepi vetem i perkeqeson marredheniet, mos lejoni qe nje dru i shtrembet tu coj ne veprime ekstreme do marrin denimin e merituar, shpresoj te arsyetoni se jeta nuk shkohet me vrave te vras mendoni per familjaret.

  1. Kujtim Dule
   Kujtim Dule
   Πριν 3 ημέρες

   Cdo veprim tjeter dote coje ne vellavrasje te pafund, prandaj le ti lihet ligjit te veproje.

 52. Da Da
  Da Da
  Πριν 7 ημέρες

  Me vjen keq per keti vellezer ci ka bere vellai ai te paguaj krimin me koken e vet.

 53. Arjana Manushi
  Arjana Manushi
  Πριν 8 ημέρες

  Këto vellezer qenkan florinj. C'faj kane ato per krimin e vellait. Mendoj se djemte e se ndjeres, do jene sic thone vellezerit, nuk do bejn hakmarrje me ta, se nuk kan faj. Cta ben i yti sta ben i botes.

  1. Jana
   Jana
   Πριν 6 ημέρες

   Qfar djem te mir , o zot ruj , nuki njoh familjarisht , un vi nga Kosova , por ju kisha lut familjarve tr viktimes , mos te hakmerren me kta d. Te ri sepse jjan shum te mir , por let ja lajn shtetit te vendos, vrasesi vet ta merr denimin e merituar, shum me vjen keq nga kta d. Vllezer se meritojn nje gje te keqe. Zot ruaj🙏🙏🙏🙏☘️☘️

  2. Lule Guri
   Lule Guri
   Πριν 7 ημέρες

   Ta pagujn ai qe e ka ba

 54. Bona Bajrami
  Bona Bajrami
  Πριν 8 ημέρες

  ket Familie e ka zehn rreziku dhe s kan faj fahre gjynaf po me vjen shum pse del nji pis e prish nji fis

 55. Lendita Da
  Lendita Da
  Πριν 8 ημέρες

  ZOTI ju ndihmoft e shum mir folt po ma merr menja qe ne juve nuk marrin hak se po u dokshin shum familje e kulturume e te ndjeres

 56. Elen Laert
  Elen Laert
  Πριν 8 ημέρες

  Ai qe e ka bere le ta paguaj me kok jo ju te pafajshmit skeni asnje borgj njeriut

 57. Elen Laert
  Elen Laert
  Πριν 8 ημέρες

  Shume gjynah pse te vihen ne siklet keta si vllezer dhe familja e pafajshme me te vertet eshte per te ardhur keq

 58. Igli Mane
  Igli Mane
  Πριν 8 ημέρες

  Sa gjyna per kte familje i morì me qaf nje pler

 59. Enkeleida Maenhout
  Enkeleida Maenhout
  Πριν 8 ημέρες

  sa gjyna kta djem

 60. Endrit Tafani
  Endrit Tafani
  Πριν 8 ημέρες

  Po more ta vrisni e paskeni trashgimni ti vrisni Njerzit e paskeni ne gen beri nje gabim jam dakort po zanafilla fillon nga ju familja.