Ylli Baka - Mirmengjes nena ime (Official Video 4K)

19 084 προβολές 1,2M
Διασκέδαση

Facebook: ArkivaShqip
Instagram: arkivashqip
Muzika: Mario Bregu & Mandi Xhambazi
Orkestrimi: Mario Bregu
Teksti: Jorgo Papingji
Mix Master: Alsked Rrenja
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/1rzQHDObjMORj0jqoz5LP6
Deezer: www.deezer.com/en/album/119231522
iTunes: music.apple.com/us/album/mirmengjes-nena-ime-single/1488122257?ls=1

Σχόλια

 1. Elsa caushaj
  Elsa caushaj
  Πριν 9 ώρες

  Tè lumt goja e tè kendoft zemra gjith jeten. 😢

 2. Domeniko Deliu
  Domeniko Deliu
  Πριν 13 ώρες

  Po kjo me nje nip dhe mbes sa do doj ta kisha hahahh

 3. Brusilda Canta
  Brusilda Canta
  Πριν 13 ώρες

  Kenge shume e bukur .kemi shum madhe per njerezit tane sidomos per nenen jemi te larguar per shum vite 😥😥

 4. Vilson Kosta
  Vilson Kosta
  Πριν 18 ώρες

  Sa lot riedhin nga sytë tane aq të mira t'u bëfshin se na ke vene gishtin tek plaga

 5. shqiperia ime
  shqiperia ime
  Πριν 20 ώρες

  Ah mor bir te keqe nena

 6. Armela Mela
  Armela Mela
  Πριν ημέρα

  Te lumte goja

 7. Desara Mollaymeri
  Desara Mollaymeri
  Πριν ημέρα

  🙏🙏🙏❤❤

 8. Afrim Habili
  Afrim Habili
  Πριν ημέρα

  Te lumte goja bravo bravo me respekt labi labi

 9. Axhi Fafaj
  Axhi Fafaj
  Πριν ημέρα

  Bravo ylli Baka na imbushe syt me lot për nenen t'ime😂😂😂

 10. Altin Suli
  Altin Suli
  Πριν 2 ημέρες

  Ooooo gjiganti Ylli Baka ⭐❤️💎🙏kjo keng me plagos shpirtin se Mami im iku e re nga kjo jet 😢😢do doja shum ta pershendesja me kete kengen tende por ajo nuk jeton 😢😢 ty te kendoft zemra gjithmon

 11. Konti Bego
  Konti Bego
  Πριν 2 ημέρες

  Te lumte goja ylli baka ti je njsh i ketyre kenge ve popullore

 12. Smartal Service
  Smartal Service
  Πριν 3 ημέρες

  *Si mund te bejne dislike* 🤔🤔🤔

 13. Dhurata Vecani
  Dhurata Vecani
  Πριν 3 ημέρες

  O Zott kenge qe te prek ne shpirt 😢😢😢 keng qe ne cdo fjale te saj te bien lotet Ate qe kaluan nenat tona po e kalojme edhe ne Fatkeqesisht per nenat dhe motrat shqiptare historia perseritet 😢😢😢😢

 14. Spiridhula Anyfanti
  Spiridhula Anyfanti
  Πριν 3 ημέρες

  💔💔💔

 15. Sorkadhe Bylyshi
  Sorkadhe Bylyshi
  Πριν 3 ημέρες

  ska si nena lum kush e ka dhe mjer ne qe se kemi me mungon o nena ime e shtrenjt

 16. Ilias 1980
  Ilias 1980
  Πριν 4 ημέρες

  Ylli po na godet aty ku na dhemb me këtë këngë, respekt dhe dashuri për të gjitha nënat !!!

 17. Selvina Ymeraj
  Selvina Ymeraj
  Πριν 4 ημέρες

  😭😢😢😢😢

 18. Edi Lushnje
  Edi Lushnje
  Πριν 5 ημέρες

  Dhe best song 2020 😀😀😀😀💣💥💥💥💥💥💥🤝🤝👍👍👍

 19. Olsjon Zhivani
  Olsjon Zhivani
  Πριν 5 ημέρες

  Ti je ylli shqiperis

 20. Monda Bardhi
  Monda Bardhi
  Πριν 5 ημέρες

  Shum e bukur por ajo pjesa E lus Zotin atje lart se per juve kam merak qe tu shoh te gjithve bashk e ta bej gjumin rehat.

 21. Ani Ali
  Ani Ali
  Πριν 5 ημέρες

  Ah sa her e kthej kte keng shpirti me tronditet😭😭😭😭

 22. alma como
  alma como
  Πριν 6 ημέρες

  😢😢😢

 23. Limo Gabaj
  Limo Gabaj
  Πριν 6 ημέρες

  Bravo yll baka nei madh 😭😭😍😍

 24. Paula Doko
  Paula Doko
  Πριν 6 ημέρες

  Lume ne qe te kemi Ylli Baka je i mrekullushem Na emocionove me kete kenge Miremengjesi Nena ime e shtrejta ime❤👏👏👏👏👏

 25. Diana Trifoniujkkj
  Diana Trifoniujkkj
  Πριν 6 ημέρες

  te kendoft zemra 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 26. Meli Meli
  Meli Meli
  Πριν 6 ημέρες

  👏👏👏👏

 27. Lorena Fili
  Lorena Fili
  Πριν 6 ημέρες

  Je I madh . Kenge ❤️❤️❤️❤️

 28. Nila Nila
  Nila Nila
  Πριν 7 ημέρες

  Pershendetje per te gjithe ato qe kane fatin e madh dhe i kane NENAT ne jete! NENE fjala me e bukur me bote .

 29. Yllka Harizi
  Yllka Harizi
  Πριν 7 ημέρες

  Te lumte goja o ylli..nuk ka si nena . .

 30. Lume Mato
  Lume Mato
  Πριν 7 ημέρες

  Zoti ju qendrofte prane te gjitheve atyre qe u mungon nena. Te lumte goja na perlote o Yll

 31. Znnn Zkkk
  Znnn Zkkk
  Πριν 8 ημέρες

  Me mungon nena se nuk e kam gezimi i saj kur na shihte dhe qarjet esaj kur iknim nuk pershkruhen kur iken nena ikin rrenjet dhe keputet zinxhiri

 32. Znnn Zkkk
  Znnn Zkkk
  Πριν 8 ημέρες

  Te lumte goja je yll i shqiperis por nje gje kisha ne fund te kenges kur troket dera te hapesh dhe te futeshin 2 femij se me duket sikur e lem nenen te pres gjith jeten faleminderit dhe me fal ne se jam gabim

 33. Mirjan Lushnjaku
  Mirjan Lushnjaku
  Πριν 8 ημέρες

  Kush e ul gishtin poshte jane injorante dhe fare e keqe sepse eshte kenge per nenat tona .teksti shume i bukur dhe kenketari shume bukur

 34. Stavro Guri
  Stavro Guri
  Πριν 8 ημέρες

  Bravo ylli nuk fjal per nenat me kte not in vecse me ender I shikoj te dy

 35. Giuliano Cesano
  Giuliano Cesano
  Πριν 8 ημέρες

  Mallkuar qofte ky kurbet,Zoti na ruajt ne emigrantet shqiptare neper bote. Gjithashtu i bekofte te gjitha nenat qe presin me malle edhe qe na mungojne jashte mase, Like per te gjitha nenat. 😥😥😥😥

 36. Anesti Corti
  Anesti Corti
  Πριν 8 ημέρες

  🇦🇱♥️🤲🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟

 37. Devis Rucos
  Devis Rucos
  Πριν 8 ημέρες

  Nena eshte gjeja me e shtrenjte ne bote

 38. Stelina Lulo
  Stelina Lulo
  Πριν 8 ημέρες

  Nuk kam fjale🥺

 39. Sergio
  Sergio
  Πριν 9 ημέρες

  Sa mallengjuese per te gjith ne qe jemi ne kurbet

 40. Valon Xharra
  Valon Xharra
  Πριν 9 ημέρες

  Te lumt goja 🇦🇱