Rama kendon ne Shijak, xhamadani vija-vija. "Te rri pak ul se ngela ne kembe, Shqiperia e madhe"

1 806 προβολές 339K

Rama ne Shijak/ Banorja: Kemi ndonje lajm te mire?
Rama kendon ne Shijak, xhamadani vija-vija. "Te rri pak ul se ngela ne kembe, Shqiperia e madhe"

Σχόλια

 1. Kreshnik Doku
  Kreshnik Doku
  Πριν 2 ημέρες

  Mos na bo show neper inteenet o pallosh po merre boni shpijat e reja se boll e keni vjedh ket popull me rradh aq shum sa te lara me flori duhet tja boni shpijat jo vet durres e thuman po tan shqiprin se ken vjedh aq shum ju tpangopur pisa

 2. liri piku
  liri piku
  Πριν 3 ημέρες

  Kur je ne hall,do tii thuash derrit Daje!

 3. Thanas Paskali
  Thanas Paskali
  Πριν 3 ημέρες

  Nuk eshte pare akoma pallati !!!!????Po te jete I banushem si jane futur ne salla ???Po te tjeret qe jane ne cadra najloni te semure,femij, pleq e plaka!!???

 4. london city
  london city
  Πριν 4 ημέρες

  u vure traun kosovarve tetovarve o kriminel i kombit ju hajduta i keni vilat në surel gjithë bregdetin e keni vjedhur dhe tani po tallesh me fukarenjët se keni 300 miljon euro jepi per fukarenjët .

 5. Antonio Foroni
  Antonio Foroni
  Πριν 5 ημέρες

  Leni pra kamerat ne shpi me qe thu televisori osht termet mas termetit drogaxhi kari vetem propagand ngele tu bo na rrujte lesht

 6. Antonio Foroni
  Antonio Foroni
  Πριν 5 ημέρες

  I rujt zoti te gjith shqipet kudo qe te jen ❤🇦🇱🇽🇰❤

 7. Rocky krass
  Rocky krass
  Πριν 5 ημέρες

  Pallatet ilegale u ndertuan nga dora e njeriut Korruptues te P.S e jo nga Zoti

 8. Paolo Hania
  Paolo Hania
  Πριν 5 ημέρες

  Edi Rama zoti te ndimofte te dhente forzza.populli ka nevoj per ty.je nr 1

 9. ALKUKES
  ALKUKES
  Πριν 6 ημέρες

  Shum bukur

 10. Nelly De Filipi
  Nelly De Filipi
  Πριν 6 ημέρες

  Ti rofsh o Edi Rama tu befte dita 1000 🙏⭐️🇺🇸

 11. Merdita Engjell
  Merdita Engjell
  Πριν 6 ημέρες

  XHAMADANI VIJA VIJA HAJT OR MUT O RRI TE SHPIJA.MOS GENJEJ POPULLIN.

 12. shqiponja dedgjoni
  shqiponja dedgjoni
  Πριν 6 ημέρες

  👏👏👏👏👏

 13. trz vlj
  trz vlj
  Πριν 6 ημέρες

  Pash besen e zotit aka mundesi te me tregon dikush nga esht origjine edi rama.

 14. 4 SIMPLE HACK
  4 SIMPLE HACK
  Πριν 7 ημέρες

  3:37 si ben kurva policja se vajz e mir e edukuar, kur del ne ruge kerkon 5milek

 15. Fatime Abdyli
  Fatime Abdyli
  Πριν 7 ημέρες

  👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

 16. Tani Tani
  Tani Tani
  Πριν 7 ημέρες

  Nuk ka kryeminister ne bot qe te rri me popullin kaq afer. Dhe le te thon njerzit pallavra

 17. Nesti Fili
  Nesti Fili
  Πριν 7 ημέρες

  Mir qe u gjet kosova.. kaq kisha !

 18. Despoina Tsaousi
  Despoina Tsaousi
  Πριν 7 ημέρες

  ZOTI FALT SHENDET KOSOVES DHE TETOVES!!!!! RESPECTE PA FUND !!!!!!

 19. Stelio SS
  Stelio SS
  Πριν 7 ημέρες

  Era komunizem modern, kur shikon kta bythlepirsit e partive qe i mbeshtesin wtf

 20. eliza w2e
  eliza w2e
  Πριν 7 ημέρες

  Edi Rama je gjigande Ke zemer flori,Zoti ta befte mbare se je vertet me I Miri

 21. Sllamniku Florim
  Sllamniku Florim
  Πριν 8 ημέρες

  Brravo gjith shiptaria 🇽🇰🇦🇱

 22. H Hyseni
  H Hyseni
  Πριν 8 ημέρες

  "Televizori termeti i kohes sr paqës. MOS SHIFNI TELEVIZOR. ..."

 23. Hajris Qail
  Hajris Qail
  Πριν 8 ημέρες

  O Zotri Rama mos e trathto ket popull se dot fundose zoti

 24. Pellazg Lita
  Pellazg Lita
  Πριν 8 ημέρες

  Kemi njeriun me injorant dhe bipolar ne pushtet! MJERE SHQIPETARET!!1

 25. Agim figura
  Agim figura
  Πριν 8 ημέρες

  Respect Edi Rama je patriot i vertet i popullit tone. nje kerkes kam me e zhud njehere e mire doganen mes shqiperise edhe Kosoves

 26. John Seca
  John Seca
  Πριν 8 ημέρες

  Doli plehra me bythe lepiresit. Leri propagandat o qen Por fillo me burgun e atyre qe jane pergjegjes per ato ndertime.Per juve staffin qe Po ndihmoni dukeni tamam si ata kelyshat komunsit qe I puthnin doren xhaxhi Hoxhes.

 27. Σοφια Τερπου
  Σοφια Τερπου
  Πριν 8 ημέρες

  ZOTI RAMA RROFSH SA TOKA E KESAJ TOKE . PER SHQIPETARET QE U JEP JETE ME EMELSI E DASHURI TE MADHE. RRONTE SHQIPERIA ME ZOTIN EDI RAMA NE KRYE. SHIPETARI NUK U THYE NE LUFTE. .POR NUK DO TE THYET AS TANI ME GODITJEN E TERMETIT. TE GJITHE BASHKE NJE GRUSHT. ..TE FORTE. 4.12.2019.

 28. O Mret
  O Mret
  Πριν 9 ημέρες

  🇦🇱😍🇦🇱😍🇦🇱😍🇦🇱

 29. varadero honda
  varadero honda
  Πριν 9 ημέρες

  ore ate moter qirin qe bertiri roft edi rama du ta takoj njer

 30. Berlina Kalemaj
  Berlina Kalemaj
  Πριν 9 ημέρες

  Te rinjt e te rejat vullnetare nga kosova me kane emocionu pa mase Bravo ju qofte dhe falimnerit nga zemra

 31. Ermal Anastas
  Ermal Anastas
  Πριν 9 ημέρες

  Brravo Kosova Brravo Tetova Brravo Shqiptaria Respekt

 32. Βούλα Βυρωνα
  Βούλα Βυρωνα
  Πριν 9 ημέρες

  Ah OKryeministri i yne ShqipetareZ Edi Rama te dhente Zoti Shendet ekurajo se te Rane halle te medha shume gjithmon ne kembe ne mes te popullit me hallet e popullit.Bravo bravo te kemi Lodhur shume me halle. Dhe te shofim gjithmon vetem teper interesante komandat ne kete furtune dhimbeje. Respeket per Lexusit e atedhetaret enderdshem qe vlersojne. Realitetin Orgjinal te Kryeministrit i Lidhur ngusht me popullin ne kete dhimbje te tmerrsheme. Inderuar qofte Z Edi Rama ne gadishmeri per te gjithe e rujt imadhi Zot bashk me popullin qe eka ne krahe.Respekt dhe Bravo.

 33. flora lola lo
  flora lola lo
  Πριν 9 ημέρες

  Rrespekte kosoves

 34. raldi mujsaku
  raldi mujsaku
  Πριν 9 ημέρες

  Shikoni si shkon e I puth gabelin e vogel show per karrike ky asht kryeministri ma I flliqt qe ka pas kombi.ne asnji vend te botes kryeministri nuk bohet edhe arkitekt edhe ingjinir edhe doktorr po ai urdheron institucionet the ata meren me kta pun.ky tallet me popullin e ska faj se shikoje at burrin e botes musteqet 1meter e shkon si fmija te I than babes jemi te knaqem po na japin buk. Smith asht I kanaqem me nji sup. Zoti rama qiu ropt se ky popull kshtu e don.

 35. tironakuqe
  tironakuqe
  Πριν 9 ημέρες

  O Babaxhan, edhe Ismail Qemali do te kishte zili, i ngjan shum. te lumt ,

 36. Endrit Avdiu
  Endrit Avdiu
  Πριν 9 ημέρες

  Luli plliti si Gomar, tu kendu himnin e flamurit,, Ndersa Rama plliti si kelysh Gomari, tu kendu Xhamadanin Vija Vija,,, Turp i Shqiperis,, Politika Shqipetare, eshte dhe ka ken shkaku i shume Shqipetareve qe kane humb jeten 😡😡😡 Zot vdekjen sa me shpejt per keta Politikane 🙏🙏🙏

 37. Engel Styla
  Engel Styla
  Πριν 9 ημέρες

  KY ESHTE KOMPLET INJORANT PSIKOPAT KRYEMINISTER IK MOR ROTK**

  1. Mario samu90
   Mario samu90
   Πριν 6 ημέρες

   Je mir ti

 38. matilda doda
  matilda doda
  Πριν 9 ημέρες

  Mos shif televizor hahhahah

 39. Klevis Fejzulla
  Klevis Fejzulla
  Πριν 9 ημέρες

  Po ne vend qe te cmosh te tjeret behu krijo nje fond e mergjence per cdo problem natyror

 40. Lupo 89
  Lupo 89
  Πριν 9 ημέρες

  Jo tërmet por ti shuaj krejt 6 breza Zoti këtyre perlave lëpirës bythe, po normale tek militantët e vet shkojnë se të tjerët do ja kishin thyer turit këtij edhe atij Kriminelit Dako që ka lejuar lloj lloj ndërtimesh abuzive.