Ndalohet i riu që bëri drift 'nën hundën' e policisë dhe e çojnë në komisariatin ku xhiroi gomat

Report TV
121 προβολές 31K

Pas videos së transmetuar në Shqiptarja.com policia ka ndaluar dhe shoqëruar shoferin që xhiroi gomat para komisariatit numër 6, dhe e kanë shoqëruar pikërisht në komisariatin numër 6.

Σχόλια

 1. Riza Hoxha
  Riza Hoxha
  Πριν 25 ημέρες

  Ska par gje akoma shteti jon se kjo nuk esht gje

 2. Biba Fatjon
  Biba Fatjon
  Πριν 26 ημέρες

  Qinja mor nanen tan komisarjati rob qirit si mos ti bine ne men me dal ma ne rrug.te qifsha rob e budalls laperi mutit

 3. Haxhi Aliaj
  Haxhi Aliaj
  Πριν 26 ημέρες

  Ka pije Droge 10000.0000%%%%%%% shoferi maginese Mercedes

 4. dany tellz
  dany tellz
  Πριν 26 ημέρες

  rri nen bolet e policis tani

 5. LAVDIMIR GJATA
  LAVDIMIR GJATA
  Πριν 26 ημέρες

  I Bini i qini rracen.

 6. It's Liza baby
  It's Liza baby
  Πριν 26 ημέρες

  I lumt valla kshu e dun kto

 7. esat ftoji
  esat ftoji
  Πριν 26 ημέρες

  ky peson qe i bon kto gjona i ka krahet e ngrohta ose i jan neverit leket e droges.dhe mbajen mend ky shum shpejte do dali prap ne rruge me makine .po mjere ndonje fukara qe ben nje gabim pa dashje dhe i marin patente

 8. STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES
  STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES
  Πριν 26 ημέρες

  Futjani naj k... Ne byth

 9. Adnan Pirota
  Adnan Pirota
  Πριν 27 ημέρες

  Per mos mu perserit keto skena, keto duhet me rreh mire e me lon qaty t'pergjakum njo 3 ore mu mberdhi e me pa krejt qyteti tona ai tjetri kish mendu mire para se me bo

 10. altin allkushi
  altin allkushi
  Πριν 27 ημέρες

  Jan budallepsur perfundimisht Shqiptaret.

 11. Neti Nogu
  Neti Nogu
  Πριν 27 ημέρες

  Po do i han naj lek dhe do e lcojn

 12. aldo cheguevara 007 aldo
  aldo cheguevara 007 aldo
  Πριν 27 ημέρες

  E nxirrni nga xhami jo nga dera kete pith rop dhe shkerdheni ne dru rop qirin

 13. Yardiiie Tingz
  Yardiiie Tingz
  Πριν 27 ημέρες

  E qish at nan tane mor djal tamam vllai I karit me kadal me lezet kar apo ske hyp kurr en makin 😂

 14. Angjelo Lumi
  Angjelo Lumi
  Πριν 27 ημέρες

  Futeni ne burg dhe hedhni celsin ne lume. Nuk luhet me jete njerzish o te mallkuar.

 15. Adriatik Mustafaj
  Adriatik Mustafaj
  Πριν 27 ημέρες

  Kalbeni brenda

 16. Home Jepe
  Home Jepe
  Πριν 27 ημέρες

  Shtet rivariks

 17. illyrians
  illyrians
  Πριν 27 ημέρες

  Hahaha sa kari esht ba ne kte dyrnja

 18. Zemo Qwerty
  Zemo Qwerty
  Πριν 27 ημέρες

  Brravo,,qijani robt dru ati budallai ne 2020 xhirim gomash

  1. Zemo Qwerty
   Zemo Qwerty
   Πριν 27 ημέρες

   @Devil • oj ti koqe kanari ne 1997 xhirojshin gomat oj lop,po ti qenke nje kokrra e katunarit se ke ai e ke vendin dhe ti,

  2. Devil •
   Devil •
   Πριν 27 ημέρες

   Zemo Qwerty pse ca ka n 2020 mor kar

 19. Sander bunga bunga
  Sander bunga bunga
  Πριν 27 ημέρες

  Ketij i rrujne leshin si shum te tjerve. qe jane femije te qeveritarve i kerkoje edhe falje neser.

 20. Miklovan Kaja
  Miklovan Kaja
  Πριν 27 ημέρες

  Nena e budallait eshte gjithemon shtatezen.Qe kur egziston bota

 21. Cappo Cappoo
  Cappo Cappoo
  Πριν 27 ημέρες

  Kalamaj qe i majne baballaret e tyre me leke shikojne filma e mundohen me i ba realitet

  1. Cappo Cappoo
   Cappo Cappoo
   Πριν 26 ημέρες

   @solov shooter femijes duhet me dhane shkolle dhe edukat ,jane neper europe miljonera ei shikon me Fiat panda

  2. solov shooter
   solov shooter
   Πριν 26 ημέρες

   Cappo Cappoo ksaj i thon te jesh baba i zoti ti ti a je i zoti me i dhon fmijes tat 1 makin kshu ?

 22. florid fier
  florid fier
  Πριν 27 ημέρες

  I fort ka makine te mir e ka me drog.hajde kafsh hajde bastard.te ishe ne amerik do ta benin makinen copa.edhe ty do te vrisnin.kafsh o kafsh.

  1. hell boy
   hell boy
   Πριν 24 ημέρες

   Albania Ilirian o Nipi i dajve Dickhead

  2. florid fier
   florid fier
   Πριν 26 ημέρες

   @hell boy ik o prezaq ik ik langaraq kafshe.bastard.ik se le nam o bythqir.

  3. hell boy
   hell boy
   Πριν 26 ημέρες

   Albania Ilirian i o pall karit ma mir me me drog se spiun pussy free all my shqipez

 23. Petrooo Ortep
  Petrooo Ortep
  Πριν 27 ημέρες

  TANI U ZGJIDHËN HALLET E SHQIPËRISË

 24. Toni de'bortoli
  Toni de'bortoli
  Πριν 27 ημέρες

  Hahahaha sa gjynaf 🤣🤣🤣 ju thafshin durt po' nuk ja qit ato rop ne dajak

  1. Petrooo Ortep
   Petrooo Ortep
   Πριν 27 ημέρες

   Toni de'bortoli hahahaha

 25. Ermisa Rama
  Ermisa Rama
  Πριν 27 ημέρες

  Problemi eshte se ky neser osé pasneser del prap me gjith makin e ben edhe me keq