Tërmeti në Meksikë - Shikoni fuqinë e Zotit

1 041 προβολές 291K

Σχόλια

 1. SLIME Channel
  SLIME Channel
  Πριν 5 ημέρες

  O zot na ruaj...e kemi perjetuar vete nje termet te tille.😢🙏

 2. kejdi ganaj
  kejdi ganaj
  Πριν 19 ημέρες

  Zoti ju ruajt te gjithve

 3. Royale Tv
  Royale Tv
  Πριν 20 ημέρες

  Zot na ruaj🙏🙏🙏🙏

 4. Xhulia Hoxha
  Xhulia Hoxha
  Πριν 20 ημέρες

  Allah🙏🙏🙏🙏

 5. Selina Perlika
  Selina Perlika
  Πριν 22 ημέρες

  suphanallah🕋🕋🤲allahu esht 1 👆🕋

 6. Erblin Ganing TV
  Erblin Ganing TV
  Πριν 23 ημέρες

  ALLAH NA NDIMI PEJ TE KEQVE

  1. GERTI TV
   GERTI TV
   Πριν 23 ημέρες

   shifet dhe ne 2020

 7. Ardenis cereni
  Ardenis cereni
  Πριν 23 ημέρες

  Ahalla

 8. COMANNDO
  COMANNDO
  Πριν 24 ημέρες

  Allah 🤲

 9. Shqiptaret tv Sh.T.N
  Shqiptaret tv Sh.T.N
  Πριν 2 μήνες

  zoti na ruajt nga te gjithe te keqijat bismilah

 10. Antalia Plazh
  Antalia Plazh
  Πριν 2 μήνες

  Ky asht zoti

 11. dirty hands
  dirty hands
  Πριν 2 μήνες

  Cringe muslims😂

 12. Ajeti ntelefon Popo une remzia jom po ti kush je
  Ajeti ntelefon Popo une remzia jom po ti kush je
  Πριν 2 μήνες

  Zoti na rujt prej tkqiav amin

 13. jonas15 Jonas
  jonas15 Jonas
  Πριν 2 μήνες

  Ze sexy ky hoxha... kushedi si esht ne krevat 🤣🤣🤣🤣

 14. Mateo Balliaj
  Mateo Balliaj
  Πριν 2 μήνες

  O zot I madhe i gjjithe fiqishem fali shqiptaret per mekatet qe kane bere , ne daten 26/11/2019 Zoti na dha nje goditje te fuqishme dhe tregoj se ne kemi bere gabime (Kjo goditje perfaqsoi nje termet prej 6 ballesh)😥🤧🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼

  1. Mateo Balliaj
   Mateo Balliaj
   Πριν 2 μήνες

   Kjo goditje la plote 49 viktima dhe 900 te plagosur e njejta gje ndodhi fiks rreth 40 vite me pare ne vitin 1979 jan shembur pallate kane ngelur njerez ne rrenoja,diten e pare gjetem dhe shpetuam shume persona pastaj kur erdhi nata te gjithe e dinin te verteten askush smund te jetoj nje dite te vetme ne rrenoja dhe doli se ishte e vertet

 15. Sara Biçaku
  Sara Biçaku
  Πριν 2 μήνες

  Cuna e vajza duhet ti besojme zotit sepse thane ce mund te bine cuname ne shqiperi sepse po bine termete 6.4 te shkalles rihter ose 8.4 balle kujdesni per ju ce jeni ne durres!!!!!!

 16. Sara Biçaku
  Sara Biçaku
  Πριν 2 μήνες

  Rihter

 17. Sara Biçaku
  Sara Biçaku
  Πριν 2 μήνες

  Ore un se kuptoj pse zoti i ka krijo keto termete ose pllaka tektinike sepse te matrten ra termet 6.4 te shkalles rihter ose per ju ce jeni te vegjel eshte 8.4 balle sepse une jam 24 vjece dhe ne 8.4 balle e cuajme 6.4 te shkalles rihter keto do i mesoni ne klasen e 8

 18. Sara Biçaku
  Sara Biçaku
  Πριν 2 μήνες

  Mos e shani se kjo eshte kenge allahu sepse po folet keq per inver hoxhen ju gjithmone do keni probleme nga termetet

  1. Mateo Balliaj
   Mateo Balliaj
   Πριν 2 μήνες

   Ke shume te drejt

 19. Xy-BeatZ Hip Hop Instrumentals
  Xy-BeatZ Hip Hop Instrumentals
  Πριν 2 μήνες

  Dmth zoti vret foshnjat me fuqine e vet apo ca? Apo ato i vrasin pllakat tektonike ska lidhje zoti me to?!

  1. Xy-BeatZ Hip Hop Instrumentals
   Xy-BeatZ Hip Hop Instrumentals
   Πριν 2 μήνες

   @Mateo Balliaj po ndajeni mendjen o burr se disa thon zoti luan token disa thon zoti spaska lidhje me levizje toke. Disa thon zoti ska lidhje per ata qe vdesin por ben mrekulli kur FORCAT NJEREZORE i shpetojn ata nen rrenoja. Shum i cuditshme po me duket ky zoti.. Pa le pastaj ti futesh se cili zot...

  2. Mateo Balliaj
   Mateo Balliaj
   Πριν 2 μήνες

   Nuk ka lidhje zoti ka lidhje me keto zoti i shkruan fatin foshnjave,bebeve,femijeve,te rriturve dhe pleqve

 20. Tan Tan
  Tan Tan
  Πριν 2 μήνες

  Kjo eshte fuqia e natyres mos e fut zotin ne pune qe si takojne. Natyra ben xiklin e vet.se ne kete menyre qe po' e prezanton I bie sikur zoti perdori fuqin e tij per te vrare njerez. Lere zotin ne pune te tij. Mos fol ne emer te tij PA e njojtur

 21. Arsid cake
  Arsid cake
  Πριν 2 μήνες

  krijuesin e sateme zoti segisto ai esh fenomen natyror dhe ska lidhje fr zoti leqe segiston njer

  1. sara sara
   sara sara
   Πριν 11 ημέρες

   @Arsid cake po pllakat tetonike kush po i leviz

  2. Arsid cake
   Arsid cake
   Πριν 23 ημέρες

   @FREE ENTERTAINER o termetet jan te pa parashikueshem nuk e dim kur pllakat arrit kulmin e levizin pir q beson n zot pse sta tha zoti q do bjerr terrmet 😂🤣😂🤣 sa trrapa q jeni

  3. FREE ENTERTAINER
   FREE ENTERTAINER
   Πριν 23 ημέρες

   @Arsid cake Po nese shkenca e shpjegon gjithcka, pse ajo nuk arrin te shpjegoje ose te llogarise(pasi vetem kete e dine ta bejne me qejf shkencetaret) nje lloj periode ose distance kohore se kur mund te bie nje termet, por i le njerezit te vuaje dhe te perfundojne nen rrenojat e banesave? Vetem kete pyetje mendoje dhe do ta kuptosh se cfare absurditeti eshte konkluzion qe nxorre ti.

  4. apollon jason
   apollon jason
   Πριν 2 μήνες

   @Arsid cake PO BRE ME PLASIN OOH SA MIR E THUA KETE soti HAHHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHA . SHUM E BUKUR Aa i ke degju VLLACKO soti e krijoe diellin e krijoi qiellin e krijoi..... cka krijoi more krijoi karin tim dhe tendin tani dhe kur te thojn qe krijoi gjoja at librin me sperm biblen e kuranin duhet me i pyt ata pastaj, po ku edi ti qe ka i krijua aj zoti juaj . ata edhe bien shpesh ne kundershtim me vetveten knej thojn se kurani apo bibla e karit ka zbrit prej qiellit e her thojn se ato jau ka diktu atyrev profetve te qim te ashtuquajtur profet dhe ata kan qene analfabet dhe e kan shkru me ndihmen gjoja se te engjeve engjejt e tyre te tyre vetem te tyre QIJAU MOTREN E VDEKUR AAAAGRGGRHHHHHHH AH SA ME BEZDISN KUR DOGMAT MUNDOHEN TE TI SHESIN SI GJOJA TE VERTETA SHKONI MYTNU ME JU THAN MORE MOS MA TESHNI KARIN PO KUSH PO JAU QIN NANEN KA FILLUAR ME TE MADHE ME U ZBEH FEJA KY ESHTE LAJMI ME I MIRE QE KAM DEGJUAR . .

  5. Arsid cake
   Arsid cake
   Πριν 2 μήνες

   @apollon jason kta thon soti do t denoj se sbeson ahahhahahahah por ka shu besimtar t tjer q besojn n fe te ndryshme r ca i denon soti ata. kta ndoll nje gje rastesore dhe thon gjithmon per vdo gje zoti

 22. Flavio Milo
  Flavio Milo
  Πριν 2 μήνες

  Po po fuqia e zotit😂

  1. Mateo Balliaj
   Mateo Balliaj
   Πριν 2 μήνες

   Mos u tallni me zotin fuqia e zotit eshte fati ose fatkeqesia e gjallesave botes natyres dukurive te saj etj

 23. eaStudio HD
  eaStudio HD
  Πριν 2 μήνες

  Po shkoni more varikarsa, se dhe nese zoti esht i vertet, nuk shkakton termete per te vrar njerez o psikopater

  1. jimin army bts
   jimin army bts
   Πριν 2 μήνες

   psikopati me i madh ketu je ti

 24. China Moon
  China Moon
  Πριν 2 μήνες

  fuqia e pidhit satom mund të jetë kjo po lexo dhe mëso si dhe pse ndodhin tërmetet o bole kari, o injorant i pashpresë, o idiot funksional

 25. Alpi Salihu
  Alpi Salihu
  Πριν 2 μήνες

  Kto bahen prej gjynaheve nese ban gjynahe shum ndodh termet

 26. Ķātšūķī Ķūñ
  Ķātšūķī Ķūñ
  Πριν 2 μήνες

  sen so ki qe eki Postu ti kqyre para 2ditve qfar termeti tundi shqiperin Allahu na rrujt

 27. Hazir Gashi
  Hazir Gashi
  Πριν 2 μήνες

  Kto Jan pollavra edhe qe e KA qit ket video te koka tutc dhifq qkulan Mut Leper tutc

 28. De Santo
  De Santo
  Πριν 2 μήνες

  Po si eshte bere njerzimi teper Po na mban toka zot ruejna prej shpirtligeve denoj vetem ate qe e meritojn denimin 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

 29. Ervis Balaj
  Ervis Balaj
  Πριν 2 μήνες

  Lat nam

 30. Mjalta Gashi
  Mjalta Gashi
  Πριν 2 μήνες

  As nuk je duke u friksuar omg😨😨😨

 31. Alfred Palushi
  Alfred Palushi
  Πριν 2 μήνες

  BISMILAH

 32. Lorent Gaming
  Lorent Gaming
  Πριν 2 μήνες

  Subanallah 🕋🕌🤲

  1. HELLAYEAH hella
   HELLAYEAH hella
   Πριν μήνα

   qa don me thane subanallah... ca lloj supe eshte

 33. god
  god
  Πριν 2 μήνες

  Ca thu o kar

  1. Fatlum Musaj
   Fatlum Musaj
   Πριν μήνα

   @HELLAYEAH hella mos bo kshu

  2. HELLAYEAH hella
   HELLAYEAH hella
   Πριν 2 μήνες

   O zot ma n fund t gjeta n chat amon o plak qijua nanen ktyre karave... se boll ta moren n goje

 34. Gacha Leafy Girl
  Gacha Leafy Girl
  Πριν 2 μήνες

  Subhannallah 😿😿

 35. Arben Vata
  Arben Vata
  Πριν 2 μήνες

  Zoti esht me i madhi ne bote bisimlah

  1. sara sara
   sara sara
   Πριν 11 ημέρες

   @HELLAYEAH hella tu nxifshin ato vjet 29

  2. jimin army bts
   jimin army bts
   Πριν 2 μήνες

   @HELLAYEAH hella a ske turp qe perdor keto fjale kaq banale?

  3. HELLAYEAH hella
   HELLAYEAH hella
   Πριν 2 μήνες

   @jimin army bts 29

  4. jimin army bts
   jimin army bts
   Πριν 2 μήνες

   @HELLAYEAH hella i pytje sa vjec je? ......

  5. HELLAYEAH hella
   HELLAYEAH hella
   Πριν 2 μήνες

   @jimin army bts Shka mar kar... shka ik qihu shko te profeti se e ka fiksim te fusi pallen ne vajza te vogla si puna jote...

 36. Emira Sejfullahi
  Emira Sejfullahi
  Πριν 2 μήνες

  😭😭😭😭

  1. Emira Sejfullahi
   Emira Sejfullahi
   Πριν 2 μήνες

   @HELLAYEAH hella cfar njeriu

  2. Emira Sejfullahi
   Emira Sejfullahi
   Πριν 2 μήνες

   @HELLAYEAH hella pse mos te qaj kur eshte per te qaj

  3. HELLAYEAH hella
   HELLAYEAH hella
   Πριν 2 μήνες

   po mos qaj o karamele

 37. Albulena Zogiani
  Albulena Zogiani
  Πριν 2 μήνες

  Shiqojeni qfar eshte fuqia e allahut

  1. sara sara
   sara sara
   Πριν 2 μήνες

   @HELLAYEAH hella mare i pavlere mare a moj drogagji

  2. HELLAYEAH hella
   HELLAYEAH hella
   Πριν 2 μήνες

   @sara sara are u butt hurt

  3. sara sara
   sara sara
   Πριν 2 μήνες

   @HELLAYEAH hella smete me kan pa u perla mare moj qka je qenke thashethgjike

  4. HELLAYEAH hella
   HELLAYEAH hella
   Πριν 2 μήνες

   @Jurgen M. Na fal per kte Gokun eshte djali... ta kisha dit ca rrot kari do dilte sdo ja kisha qi nanen... ca me ba vk ma mire tja kisha fut n byth

  5. HELLAYEAH hella
   HELLAYEAH hella
   Πριν 2 μήνες

   @Jurgen M. Shume dakort me ty mo plak

 38. bfdgxhfdgtth hdfhfghjfgdj
  bfdgxhfdgtth hdfhfghjfgdj
  Πριν 2 μήνες

  Do te qi ropt ty e zotit, pragshkerdhymat d mutit ne keni ca karin zoti zoti

  1. HELLAYEAH hella
   HELLAYEAH hella
   Πριν 2 μήνες

   @Bayern Tirona O gokuuu o bir po ik o bir ik ik te jot am... t kam thane mos me u fut ne youtube me ba si bob se poo ta qijne mamin edhe kta si une.. po t bajne me vllezer mor pall

  2. Bayern Tirona
   Bayern Tirona
   Πριν 2 μήνες

   O bythqim

  3. Bayern Tirona
   Bayern Tirona
   Πριν 2 μήνες

   O tqifsha mamin

  4. Bayern Tirona
   Bayern Tirona
   Πριν 2 μήνες

   Te qifsha prag e shpis

  5. Bayern Tirona
   Bayern Tirona
   Πριν 2 μήνες

   Ne xhehenet do shkosh

 39. Albanian HR Solutions (Contact)
  Albanian HR Solutions (Contact)
  Πριν 2 μήνες

  suphanallah

 40. Bobi Bobi
  Bobi Bobi
  Πριν 3 μήνες

  Zot na ndihmo

 41. ferdi gaming
  ferdi gaming
  Πριν 3 μήνες

  Supahan allah

 42. Isak Huseni
  Isak Huseni
  Πριν 4 μήνες

  Allahu Ekber La ilahe Ilallah

  1. Arsid cake
   Arsid cake
   Πριν 2 μήνες

   o zot sa popull idjot jeni

  2. sara sara
   sara sara
   Πριν 2 μήνες

   LAILAHE ILALLA ESTAGFIRRULLA

  3. HELLAYEAH hella
   HELLAYEAH hella
   Πριν 2 μήνες

   @Isak Huseni wawkawaw

  4. Isak Huseni
   Isak Huseni
   Πριν 4 μήνες

   🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 43. Melek Ibrahimi
  Melek Ibrahimi
  Πριν 4 μήνες

  Qysh e kini bo videon kurr eshte bo termeti.????? 🤔🤔🤔🤔

 44. PANI God
  PANI God
  Πριν 4 μήνες

  Se dija se Zoti paska vene inatin me te pafajshmit me grat dh femijt.

  1. HELLAYEAH hella
   HELLAYEAH hella
   Πριν 2 μήνες

   Eshte zot kari prandaj

 45. xxx xxx
  xxx xxx
  Πριν 4 μήνες

  Zoti esht i madh prandaj ndryshoni o njerez nga vrasjet budalliqet dhe nga te kqiat qe beni sepse kto jan paralajmerime qe zoti madh ben🙏🙏 ndyshoni sa nuk esht von sepse ZOTI egziston dhe ai na lajmeron..

  1. xxx xxx
   xxx xxx
   Πριν 2 μήνες

   @HELLAYEAH hella duro se do gjendesh per pak o bythqim nje denoncim dhe gjendesh me fakte

  2. HELLAYEAH hella
   HELLAYEAH hella
   Πριν 2 μήνες

   @xxx xxx Qetsoju Kare qetsoju

  3. xxx xxx
   xxx xxx
   Πριν 2 μήνες

   @HELLAYEAH hella dhe sa per djeni ik mos ha mut me se do te gjej me an te policis kush karin je dhe do tqi ropt

  4. xxx xxx
   xxx xxx
   Πριν 2 μήνες

   @HELLAYEAH hella do ta bej publike ne JETA OSHT QEF kto komentet e tuja duke dal me adres bythqimash ti e sta mba bytha me dal me adres orgjinale aq gangester je ti saqe ha 💩💩💩💩💩 shum dhe karin mgoj e mban te qift rejt shqipria ropt e motra e cfar te maje lista e shpis

  5. xxx xxx
   xxx xxx
   Πριν 2 μήνες

   @HELLAYEAH hella ti ske as kar as pidh vec se i bi sumatrices te bythes o peder ju lucat vec ngoj e merrni dhe ne byth se per tfol tka hap fytin kari shum o moterqim

 46. Suzana Farizi
  Suzana Farizi
  Πριν 4 μήνες

  Allahi ekber♥️👆

  1. HELLAYEAH hella
   HELLAYEAH hella
   Πριν μήνα

   @Fatlum Musaj Fatlum ti qe me flet per zotin ske zot per vete ose ne qofte se ke zot "Allahu" duke qene se eshte njeri i mire edhe me parime dergoi nje pedofil qe te shperndante fjalen e tij.... Me verteto ne qofte se e kam gabim....

  2. Fatlum Musaj
   Fatlum Musaj
   Πριν μήνα

   @HELLAYEAH hella ti q shave zotin na jep msim si shkruhet Allahu Ekber po ik mor anej

  3. jimin army bts
   jimin army bts
   Πριν 2 μήνες

   @Suzana Farizi e vertettttt.... Cmban toka o Zot? lloj lloj kafshesh lloj lloj injorantesh...

  4. Suzana Farizi
   Suzana Farizi
   Πριν 2 μήνες

   @jimin army bts Ku din zot ai

  5. jimin army bts
   jimin army bts
   Πριν 2 μήνες

   @HELLAYEAH hella faleminderit por jo un i lutem , i falem e i frikesohem vec Allahut.... .....

 47. Suzana Farizi
  Suzana Farizi
  Πριν 4 μήνες

  Shiqir qe jemi musliman o zot fejen ma te bukur na ke mundsu.zot na mbarso amin.

  1. HELLAYEAH hella
   HELLAYEAH hella
   Πριν 11 ημέρες

   @sara sara Sara qetesohu shpirt ne ferr me mua do vesh.... te qifte satani picken moooj

  2. sara sara
   sara sara
   Πριν 2 μήνες

   @HELLAYEAH hella Amin zot mbrona shneten nderin zot mbrona dijen o zot falna izot edhe ne qofse na mbyt faln

  3. HELLAYEAH hella
   HELLAYEAH hella
   Πριν 2 μήνες

   A t mbarshtoj une icike apo jo, vk je rrace e keqe t bej nder me ta shtu faren

 48. Mejrem Ademaj
  Mejrem Ademaj
  Πριν 4 μήνες

  Oototi. Im. Narune. Na. Dimo. Oozoti. Im. Te. Lumt. Na. Per. Ty. Fuqija. E. Te. Mathit zot. Ati. Fali. Kofshim☝️👃

  1. sara sara
   sara sara
   Πριν 2 μήνες

   @HELLAYEAH hella emare jahudi pse masi bahet prej tynve pse spobajn qka dojn po qka don Allahu i madheruar fal me dasht vajz me dasht qun me dasht invalid sasht ne deshiren tate o i pa ecukat o njeri qmendur mu mvar prej prindve bajn hyria apo princa do prind skan edhe hiq femij pse perqka pse

  2. HELLAYEAH hella
   HELLAYEAH hella
   Πριν 2 μήνες

   @sara sara Sara zemer egziston dicka qe quhet mami me babin edhe jam i sigurt qe ata te dy bene seks qe t lindja une... Po ashtu pyete mamin dhe babin tat ne qofte se kane bere seks te te lindin ty

  3. sara sara
   sara sara
   Πριν 2 μήνες

   @HELLAYEAH hella kush ta dha jeten ku e blejte syrin ku e blejte veshin kue blejte gojen trunin doren kemben etje etje aedin kur ki me vdek kete edin veq Allahu i kofshim fal amin

  4. HELLAYEAH hella
   HELLAYEAH hella
   Πριν 2 μήνες

   @Mejrem Ademaj Sapo e vertetove ate qe desha te them ....

  5. Mejrem Ademaj
   Mejrem Ademaj
   Πριν 2 μήνες

   Shko. Ne. Dejalle. Te. Mallkuar. Mos. Me. Mothe. Zhduku. I. Njorant👎

 49. remzie bungu
  remzie bungu
  Πριν 4 μήνες

  O zoti na rujt more se zoti ka fuqi te madhe allahi na rujt amin

  1. sara sara
   sara sara
   Πριν 2 μήνες

   AMIN

 50. Viola Cukaj
  Viola Cukaj
  Πριν 4 μήνες

  Zot na rruj nga e keqa

  1. HELLAYEAH hella
   HELLAYEAH hella
   Πριν 2 μήνες

   A te ruj une qe t ma rrush ti

 51. Gentian Hoxha
  Gentian Hoxha
  Πριν 4 μήνες

  Per ca i nxirni keto gjera te frikshme a jin ne vete kur ka ndodhur kjo

 52. Edo Zemra
  Edo Zemra
  Πριν 4 μήνες

  Eshedu la hila ilalla hak Muhamet veresulanllah,O Zot mos na lesho nga dora jote O Allah i dashtun Lumt na per ty💞,🐦🍀🌿🐦🌸🐟🍀🐇💥

  1. sara sara
   sara sara
   Πριν 2 μήνες

   @HELLAYEAH hella LAILA ILALLA MUHAMEDEN VERESULLULLA

  2. HELLAYEAH hella
   HELLAYEAH hella
   Πριν 2 μήνες

   O Edo i ke qi ropt plak.. lutu ne xhami se nuk lexon Allahu komente youtubi... anyway sen sdi cke shkru se shqip nuk asht

 53. Metihe Xhemaili
  Metihe Xhemaili
  Πριν 4 μήνες

  Suphana Allah 😭😭😭😭😭😭

  1. jimin army bts
   jimin army bts
   Πριν 2 μήνες

   @HELLAYEAH hella mylle o i PAFE

  2. HELLAYEAH hella
   HELLAYEAH hella
   Πριν 2 μήνες

   ca lloj supe eshte kjo... dua te dij receten

 54. ARBJOL DERVISHI
  ARBJOL DERVISHI
  Πριν 4 μήνες

  O zot na ruaj nga e keqa🙏🙏

 55. Mihali 1
  Mihali 1
  Πριν 4 μήνες

  te dhjefsha me ne muzik arabe

 56. Naruto Runner
  Naruto Runner
  Πριν 4 μήνες

  Its like getting chased by 10000 cree bee

 57. RegiRobloxGamer
  RegiRobloxGamer
  Πριν 4 μήνες

  Friksojuni allahut

  1. Fatlum Musaj
   Fatlum Musaj
   Πριν μήνα

   @HELLAYEAH hella 😭

  2. HELLAYEAH hella
   HELLAYEAH hella
   Πριν μήνα

   @Fatlum Musaj a po ti paske kar ne vend te kokes....

  3. HELLAYEAH hella
   HELLAYEAH hella
   Πριν μήνα

   @Fatlum Musaj 28

  4. Fatlum Musaj
   Fatlum Musaj
   Πριν μήνα

   @HELLAYEAH hella ropt sa vjec je

  5. Fatlum Musaj
   Fatlum Musaj
   Πριν μήνα

   @Edo Zemra edhe me u friksu duhet a e shef qa force ka e boni pallatin pluhun

 58. RegiRobloxGamer
  RegiRobloxGamer
  Πριν 4 μήνες

  Zoti na krijoj ne o njerez

  1. jimin army bts
   jimin army bts
   Πριν 2 μήνες

   @sara sara po pra un skisha par njerz me injorante ua cbehet kshu Si nk lan frik faree

  2. sara sara
   sara sara
   Πριν 2 μήνες

   @jimin army bts ja ozot mbrona se qka po ban zoti nta madheruar fuqiploti me kta njerz injora

  3. jimin army bts
   jimin army bts
   Πριν 2 μήνες

   @sara sara Amin se ky s qenka normal. skam fjal qa ti them

  4. sara sara
   sara sara
   Πριν 2 μήνες

   @HELLAYEAH hella ZOTI TE FALT E TE UDHEZOFT

  5. HELLAYEAH hella
   HELLAYEAH hella
   Πριν 2 μήνες

   No shit t qiu mamin .... jam i sigurt qe mua ma ka qire babi... po nejse e paske mamin zemergjere ( nje nga 72 kurvat personale te Allahut)

 59. RegiRobloxGamer
  RegiRobloxGamer
  Πριν 4 μήνες

  Zoti eshte me i miri

  1. Fatlum Musaj
   Fatlum Musaj
   Πριν μήνα

   @Xy-BeatZ Hip Hop Instrumentals 1 Zot ka

  2. TheRealGalaxy Boom
   TheRealGalaxy Boom
   Πριν 2 μήνες

   Esht fuqi e natyres o nish zoti po esht i plotfuqishem ndersa natyra mund te jet e bukur sa te doje nqs merzitet ska njeri qe e ndalon

  3. Xy-BeatZ Hip Hop Instrumentals
   Xy-BeatZ Hip Hop Instrumentals
   Πριν 2 μήνες

   Per te njejtin zot qe vrau 46 veta ne shqipri e ke fjalen? Apo zot tjt ky?

 60. Elgin Mag
  Elgin Mag
  Πριν 4 μήνες

  Lereni zotin ne vendin e vet o njerez te frikesoni vllai -vllain. Zoti i do njerezit te gjith njesoj edhe nese na krijoi na do te gjithve lerini ato predikime pa lidhje ,sepse nese ai te ka dhene jeten dhe zgjedhjen e lire ty ti behesh engjell ose djall esht ne doren tende . Shteti (mos bej keq ,se do te fus ne burg,Feja (mos bej mekate se do te vesh ne ferr ) Prindi femijes (mos bej gabime se do te rrah).Jo jo jo vellezerit e mi neve jemi te frymes e njerez qe kemi experienca tona njerezore ,neve do jetojme ,do kemi experienca te reja,do gabojme , do lendohemi ,do denohemi nga vet gabimet tona edhe ai eshte mesimi i vertete te mesojme nga gabimet tona edhe te rritemi si njerez ne ndergjegje .Te tjerat jane politike edhe shplarje truri per frike.NESE ZOTI NA KRIJOI ,NEVE JEMI PJESE E ZOTIT DASHURI DHE GUXIM VELLEZER SHQIPTARE. Beni 1 like nese jeni dakord