Episodi i plotë: Shiko kush LUAN 3, 11 Janar 2020, Entertainment Show

4 373 προβολές 743K
Διασκέδαση

Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca
Kapitenë: Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja
Të ftuar: Ghetto Geasy, Majk, Enca, Ermal Mamaqi, Marjana Kondi, Bruno Shllaku, Arjola Demiri, Irgen Çela.
Këngëtare: Fifi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on GRpulse Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#ShikoKushLuan #LuanaVjollca #TopChannel

Σχόλια

 1. Ledi Le
  Ledi Le
  Πριν 2 ώρες

  Kti Rezit po i pelqen vetja shume , Vk ta shpif emisionin

 2. Klaudio Qosja
  Klaudio Qosja
  Πριν 9 ώρες

  👏👏👏🇦🇱

 3. Lona Lona
  Lona Lona
  Πριν ημέρα

  Kush ësht me skoadren e kuqe like

 4. Xhoana Shahinaj
  Xhoana Shahinaj
  Πριν ημέρα

  rezi super idjot karagjozlleku e ka dhe nje kufi Flori je super

 5. Ro Li
  Ro Li
  Πριν ημέρα

  Ky resarti nuk durohet fare. Ben si skapament i prishur

 6. Eda Sylejmani
  Eda Sylejmani
  Πριν ημέρα

  O sa do te me mongon Luana ne shiko kush luan

 7. qufaj flutra
  qufaj flutra
  Πριν ημέρα

  A bethen na hongshi

 8. Melinda Queen
  Melinda Queen
  Πριν ημέρα

  A i paski be fjala se knojn mire se skandal knojn

 9. Nija Vuqiterna
  Nija Vuqiterna
  Πριν ημέρα

  www.gofundme.com/f/x8kjx-for-a-new-kidney?+share-sheet please help us 🙏

 10. Vigan Hyseni
  Vigan Hyseni
  Πριν ημέρα

  Fifi shum e bajatshme omg

 11. bilinas mini
  bilinas mini
  Πριν ημέρα

  Butrint Imeri eshte nje djale mendjemadh,tekanjoz kushedi ca I duket vetja I rrofte bukuria atij 🤢🤢🤢🤮

  1. monika laosi
   monika laosi
   Πριν ημέρα

   Shum camera switches pa nevoj

 12. Eduart Pali
  Eduart Pali
  Πριν 2 ημέρες

  Rezi the best

  1. monika laosi
   monika laosi
   Πριν ημέρα

   Enca me kalli me at fustan

 13. monika laosi
  monika laosi
  Πριν 2 ημέρες

  Ky Rezi qe ngeli duke e quajtur Xhoden xhuxh gjithe kohen ma shpifi😡

 14. swetty Sweet
  swetty Sweet
  Πριν 2 ημέρες

  Aman Luana te lutem ne sezonin te ri mos e mer Rezin. Edht tu e tepru veten aj po fol sun po e shijom programin 🙏

  1. xoobo vola
   xoobo vola
   Πριν ημέρα

   Brava Luana !Sezonin e 4

 15. Vkitorshehu Viki
  Vkitorshehu Viki
  Πριν 2 ημέρες

  Bravo geti dhe majk. Super performance. 👏👏👏

  1. bilinas mini
   bilinas mini
   Πριν ημέρα

   Luana mos hap emisjon te ri te lutem se eshte nje emisjon i mrekullueshem

 16. Vkitorshehu Viki
  Vkitorshehu Viki
  Πριν 2 ημέρες

  Ooo enca sa te qeshur te bukur ke.. Ta haj zemren

  1. monika laosi
   monika laosi
   Πριν 2 ημέρες

   Brava Luana !Sezonin e 4

 17. Vkitorshehu Viki
  Vkitorshehu Viki
  Πριν 2 ημέρες

  1:17:46 O ermal a edhe emisionin shiko kush luan e paske paguar per tet ber reklame 🤘🤘🤘🤘🤘

  1. xoobo vola
   xoobo vola
   Πριν ημέρα

   Super Aktor/E 👏 😂😂👸👸🤴🤴

 18. mikea hiooi
  mikea hiooi
  Πριν 2 ημέρες

  LORD JESUS (ADONAI) IS ONLY WAY TO HEAVEN 🙏 READ BIBLE !

 19. Vipin Unnikrishnan
  Vipin Unnikrishnan
  Πριν 2 ημέρες

  vjollca luana i m your big fan from india

 20. Mr dion JAHOJA
  Mr dion JAHOJA
  Πριν 2 ημέρες

  Sa keq qe është emiioni i fundit

 21. Merita P
  Merita P
  Πριν 2 ημέρες

  luana ti je nje yll per bes 🤪💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎

 22. ʕʘ̅͜ʘ̅ʔ
  ʕʘ̅͜ʘ̅ʔ
  Πριν 2 ημέρες

  Meqe butrinti qenka adoleshent i pa rritur dhe acarues nervash Pse e late me e dhan ne fund fare? Apo per te rritur audiencen Sepse nje nji emision ku asht i ftum trinti te gjithe e presin me pa durim dhe audienca eshte full Gjitheashtu edhe klikimet ne you tube Me mire here tjera flisni me me kujdes dhe kur gaboni rregullojeni para se te jepet transmetimi ne tv

  1. be yourself
   be yourself
   Πριν 2 ημέρες

   @ʕʘ̅͜ʘ̅ʔ te deshiroj fatë ne jete kalo bukur

  2. ʕʘ̅͜ʘ̅ʔ
   ʕʘ̅͜ʘ̅ʔ
   Πριν 2 ημέρες

   @be yourself epo nk ti jep zoti te gjitha 😂 Une mendoj qe nga qe nk eshte rritur ne shqiperi e ka shum te veshtire te flasi shqip plus qe te gjithe kosovaret e flasin shqipen me ndryshe se ne Kushtu qe ne pastaj fillojm edhe i paragjykojm pastaj butrinti nk eshte aq skandal ne te folur dhe te menduar saqe nji femer te mos mundet me kalu jeten me te sic thua ti Kjo eshte shume qesharake 😂😂 Nje femer duhet te jete shume fatlume qe te kete perkrah nje njeri si butrinti Tjert le te flasin se kyt pun kan se edhe me i pas te tana te mirat e botes prapse prap njerzit flasin dhe vetem flasin

  3. be yourself
   be yourself
   Πριν 2 ημέρες

   Butrinti Adoleshent hahahaha zemer shyqyr zoti qe ja ka fal bukurin e zerin se sa per tru e menquri zoti na ruajte aj edhe nese ne intervistat e radhes permbahet dhe fole ne menyre te drejt e dim qe eshte thjeshte nje aktrim perndryshe tipat si ai e kan te tille menyren e te menduarit dhe jete me te mund te bejn vetem ato vajza qe bukuria per to eshte gjithcka se mendojne qe jeten do ta kalojn duke shikuar njeri tjetrin ne fetyre pa folur fare .

 23. xoobo vola
  xoobo vola
  Πριν 2 ημέρες

  Min 1:47:25 kam qesh shum me reagimin e luanes 😂😂

 24. Lani U
  Lani U
  Πριν 2 ημέρες

  100% pajtohem me Florin Butrinti si mundet me these Fifit dhe Agneses mos folni femna jan pak respekt, pastaj per Soni Malaj kur Ylli tha zgjedhe Sonin aj jo tka lan menje ajo e keqe ja honksh KAKEN Sonit ajo kur ka kendu ti ske dit cka eshte kenga ki respekt per femrat o idjot se shume tu ka rrit MORRI. Se di si munden me e dasht femnat kur aj ska respekt per femnat.

  1. Blerton Ajruli
   Blerton Ajruli
   Πριν ημέρα

   👏👏

 25. alida flus
  alida flus
  Πριν 2 ημέρες

  ne sezonin tjeter duhet te jen patjeter pjes Rezi ,Flori dhe pa dyshim llokumi Fifiiiii🥰🤩🤩🤩🤩❤🔥🔥🔥🔥

  1. STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES
   STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES
   Πριν ημέρα

   Alida ke qellim te mir te prsh

  2. STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES
   STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES
   Πριν ημέρα

   @xoobo vola enca si byth lope te prsh

  3. xoobo vola
   xoobo vola
   Πριν 2 ημέρες

   bo sa e keqe kjo enca 🤦🏻‍♂️

 26. roland pro fortnite04
  roland pro fortnite04
  Πριν 3 ημέρες

  Enca me kalli me at fustan

 27. Taulant Miftari
  Taulant Miftari
  Πριν 3 ημέρες

  Shum camera switches pa nevoj

 28. Ervin Hajdini
  Ervin Hajdini
  Πριν 3 ημέρες

  Rezi dhe Flori njesha

 29. Megi Maria Domi
  Megi Maria Domi
  Πριν 3 ημέρες

  Luana mos hap emisjon te ri te lutem se eshte nje emisjon i mrekullueshem

 30. neejoy sola
  neejoy sola
  Πριν 3 ημέρες

  Super Aktor/E 👏 😂😂👸👸🤴🤴

  1. STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES
   STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES
   Πριν 2 ημέρες

   Really

 31. Fier Fiwr
  Fier Fiwr
  Πριν 3 ημέρες

  Brava Luana !Sezonin e 4

 32. Olta Xhaxho
  Olta Xhaxho
  Πριν 3 ημέρες

  Fifi je dashuria ime ❤❤❤❤❤ te dua pa mas marova e kam kenduar bashk me ty ❤❤❤💛💛💛

 33. Ona Onushi
  Ona Onushi
  Πριν 3 ημέρες

  Skandal kenga .... o zot shum keq

  1. STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES
   STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES
   Πριν ημέρα

   @Ona Onushi flm te prsh

  2. Ona Onushi
   Ona Onushi
   Πριν 2 ημέρες

   @STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES rsp dhe per ty qofsh mir

  3. STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES
   STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES
   Πριν 2 ημέρες

   @Ona Onushi oke te prsh respekte

  4. Ona Onushi
   Ona Onushi
   Πριν 2 ημέρες

   @STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES un nuk thash qe sme pelqejne ... por kur kenduan live 👎👎👎👎👎👎 o zot i madh

  5. STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES
   STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES
   Πριν 2 ημέρες

   @Ona Onushi pse ste pelqejne po beua qefin ju prsh

 34. Jeton Binaj
  Jeton Binaj
  Πριν 3 ημέρες

  Ghetto Geasy MMV

 35. Nora Ismaili
  Nora Ismaili
  Πριν 3 ημέρες

  Mariana eshte ma e keqja e skenes

 36. Fatmira Dardan
  Fatmira Dardan
  Πριν 3 ημέρες

  Kjo enca si Lop. 🤮🤮🤮

 37. diaraaa Abdullai
  diaraaa Abdullai
  Πριν 3 ημέρες

  ☝️☝️

 38. Meli Titi
  Meli Titi
  Πριν 3 ημέρες

  Vallaaa qikjo fifiii duhet me dit mi majt venin e vet , shumm po munohet mu dok kishe une pa komplekse e po ja tepron me gjeste palidhje se spi ka hije hiq, shum pa rrespekt👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻

 39. Vera Edison Tuda
  Vera Edison Tuda
  Πριν 3 ημέρες

  Luana te lutem mos e merr me rezin se Na cmend

  1. bilishu aliss
   bilishu aliss
   Πριν 3 ημέρες

   Ca Milli pi o rez se te paska kap me te folur o kokaina

 40. bilishu aliss
  bilishu aliss
  Πριν 3 ημέρες

  A very powerful video

  1. bilishu aliss
   bilishu aliss
   Πριν 3 ημέρες

   MISS, 1 MISS!!”🤦‍♀️

 41. alalalal alealeale
  alalalal alealeale
  Πριν 3 ημέρες

  bo sa e keqe kjo enca 🤦🏻‍♂️

  1. alalalal alealeale
   alalalal alealeale
   Πριν ημέρα

   L S lop ... pordhace femer e shpifur papik projekti .

  2. L S
   L S
   Πριν ημέρα

   alalalal alealeale Pse ?

  3. Mr dion JAHOJA
   Mr dion JAHOJA
   Πριν 2 ημέρες

   Po te lumt nuk e Kam dog se ështe kaqe e shentuar

 42. Sandra Sandra
  Sandra Sandra
  Πριν 3 ημέρες

  O zot kjo Luana si tollumbac i fryer esht ber do shpohet ndoj dit e do shfryhet te ftuarit shum te mir 😍😍

 43. bobi7 tanevski
  bobi7 tanevski
  Πριν 3 ημέρες

  LORD JESUS (ADONAI) IS ONLY WAY TO HEAVEN 🙏 READ BIBLE !

  1. bilishu aliss
   bilishu aliss
   Πριν 3 ημέρες

   Happy every day

 44. Amerika Amerika
  Amerika Amerika
  Πριν 3 ημέρες

  Gati te plasi kjo Enca si antilop deti eshte😂

 45. Jonida Ravmani
  Jonida Ravmani
  Πριν 4 ημέρες

  Te lutem kapitenet mos te ndorren

 46. Good Girl
  Good Girl
  Πριν 4 ημέρες

  Nqse ju ka acaruar kaq shum butrinti pse e keni ftuar dy here??gjithkush ka mendimin e tij po ai po qe esht nje yll

 47. Bejana Isra
  Bejana Isra
  Πριν 4 ημέρες

  Je si yll oj luan

 48. Bieta Tiran
  Bieta Tiran
  Πριν 4 ημέρες

  Luana je shum simpatike Po mos e prish veten me ato mbathjet me mbushje se krejt dallohen kur kthehesh ne an. Rri natyrale mi goc se je si kukull edhe pa mbathjet e mbushura, e ke trupin si miss mos u mundo ti kopjosh kardashians.

 49. Naxhije Bajrami
  Naxhije Bajrami
  Πριν 4 ημέρες

  Ju lutem dhe nje sezon te 4 sepse nuk ngopem duke ju par jeni shum gazmor .

 50. RUSKI 1
  RUSKI 1
  Πριν 4 ημέρες

  pse butrinti shum imir

 51. EL_ALB__BET DAB
  EL_ALB__BET DAB
  Πριν 4 ημέρες

  😍

 52. Leonora Fangu
  Leonora Fangu
  Πριν 4 ημέρες

  Edhe sezonin tjter kta tre merri tlutem

 53. Muzik Shqip
  Muzik Shqip
  Πριν 4 ημέρες

  1:43:48 Turp t'i vij luanes dhe Ermalit apo dhe te gjith qe qeshen aty mos te them per ato balerina qe vdesin për Butrinti Luana e dashur kur e fton dike me aq Fam me emisioni mos e injoro ne ate menyr sepse ai emision esht gati 1M views ne GRpulse dhe fal ndjeksve dhe fames qe kishte Butrinti Gjiko se per kto tjr ... Nk e shikon kush Hallin e Florit me Butrint e di pse ka reagu ashtu po nk po e them 😊 Ermal bravo te qofsh vlla se super lek ke perfitu vec nga portalet duket permend emrin "Butrint Imeri" Ato qe qesh ne publik nk e dinin njer kush ishte Butrint pasi shumica jan pleq aty 😉ok Kaq kisha kujt nk i plq te komentoj😊🤗

  1. be yourself
   be yourself
   Πριν 2 ημέρες

   @ʕʘ̅͜ʘ̅ʔ shume suksese butrinatorsve

  2. ʕʘ̅͜ʘ̅ʔ
   ʕʘ̅͜ʘ̅ʔ
   Πριν 2 ημέρες

   @be yourself pastaj butrintin e pelqejn te gjithe sidomos moshataret e tij rinija e sotme eshte me shum fat qe po degjon kenget dhe zerin e tij te mrekullueshem

  3. ʕʘ̅͜ʘ̅ʔ
   ʕʘ̅͜ʘ̅ʔ
   Πριν 2 ημέρες

   @be yourself omg Me ate qe thua ti i bie qe butrinti eshte njeri me te meta larg qofte 😂😂 A thu se mesoj dje me fol

  4. Muzik Shqip
   Muzik Shqip
   Πριν 2 ημέρες

   @be yourself nga e din ti qe ajo esht story i verter Menaxheri i Butrintit tha qe esht kriju vec per show *😉 Por ju nk kpt 🤗🤷

 54. Pinkity Piggity
  Pinkity Piggity
  Πριν 4 ημέρες

  Si bente Arjola te loja me Encen sikur nuk e shikonte fare. Enca mundohej te ishte modeste dhe ta komplimentonte edhe Arjolen kurse ajo nuk e perfshinte fare. “1 MISS, 1 MISS, 1 MISS!!”🤦‍♀️

 55. Non. Qanie
  Non. Qanie
  Πριν 4 ημέρες

  Ca Milli pi o rez se te paska kap me te folur o kokaina

 56. Maria Prenga
  Maria Prenga
  Πριν 4 ημέρες

  😂😂😂😂😂😂😂

 57. Mr dion JAHOJA
  Mr dion JAHOJA
  Πριν 4 ημέρες

  Rezi e ka qef kngen hajde luj oj qyqe

 58. Mr dion JAHOJA
  Mr dion JAHOJA
  Πριν 4 ημέρες

  Ju lumt ju jeni chaneli im I preferuar dh florin e njeh nga portokallia ju dua

 59. Besiana Murataj
  Besiana Murataj
  Πριν 4 ημέρες

  JE E MREKULLUESHME LUANA VJOLLCA

 60. Hello It'sMe
  Hello It'sMe
  Πριν 4 ημέρες

  2:16:48 Luana : nuk e di kush mka puth 😂😂😂😂😍