LIVE/ Tërmeti, Shqipëria në zi kombëtare, vijojnë kërkimet nën rrënoja - 27 nentor 2019

549 προβολές 310K
Διασκέδαση

#rtvora #oranews
Ka shkuar në 27 numri i viktimave nga tërmeti i një dite më parë. Mëngjesin e sotëm në Spitalit e Traumës humbi jetën Saimir Gregu 31 vjeç banor i zonës së Thumanës.
Ndërsa nga rrënojat janë nxjerrë dy persona të tjerë, njëri i identifikuar si Klement Cupi 32 vjeç.
Ndërkohë sipas ministrisë së Mbrojtjes janë plagosur mbi 650 persona, ndërsa mbi 40 janë shpëtuar.
Që prej mëngjesit të djeshëm deri sot në gjithë territorin e vendit janë regjistruar mbi 300 tërmete.
Kryeministri Edi Rama ka shpallur gjendjen e jashtëzakonshme në Tiranë dhe Durrës.
Ndiqni emisionin këtu: grpulse.info/video/prPYj3zWorq7h6M.html
Follow RTV Ora
Subscribe To "Ora News" on GRpulse Channel for NEWS HERE: bit.ly/2DDddtL
Subscribe To "Ora News" on GRpulse Channel for TV Shows HERE bit.ly/2sPcqj3
For more content from click HERE www.oranews.tv
Like Ora News on Facebook HERE bit.ly/2RkUN4s
Follow Ora News on Instagram Here bit.ly/2HBuiID
Follow Ora News on Twitter bit.ly/2RhOaQp

Σχόλια

 1. oiuet souiu
  oiuet souiu
  Πριν 13 ημέρες

  You're so great ??

 2. Ekrem Beqiri
  Ekrem Beqiri
  Πριν 14 ημέρες

  Me vjen shum keq

 3. Limpe John
  Limpe John
  Πριν 14 ημέρες

  ΡΕ ΜΛΚΕΣ ΠΟΣΕΣ ΔΙΑΦΗΜΊΣΕΙΣ ΈΧΕΤΕ ΒΆΛΕΙ

  1. nieooj gotoy
   nieooj gotoy
   Πριν 12 ημέρες

   U sulen edhe evgjitet

 4. daniel cela
  daniel cela
  Πριν 14 ημέρες

  U sulen edhe evgjitet

  1. oiuet souiu
   oiuet souiu
   Πριν 13 ημέρες

   ΡΕ ΜΛΚΕΣ ΠΟΣΕΣ ΔΙΑΦΗΜΊΣΕΙΣ ΈΧΕΤΕ ΒΆΛΕΙ