Noizy në lidhje direkte nga Durrësi: Kanë tentuar të më dhunojnë!

10 803 προβολές 935K
Διασκέδαση

Një tërmet i fuqishëm tronditi në orët e para të mëngjesit të datës 26 Nëntor 2019, Shqipërinë.
Lëkundjet me magnitudë 6.4 në epiqendër apo intensitet 8 ballë fatkeqësisht morën disa jetë njerëzish e mbi 650 janë plagosur në Tiranë, Durrës, Fushë- Krujë e Kurbin.
Pamje të rënda, rrënoja dhe ambulanca në rrugë ishin imazhet surreale që pa sot cdo shqiptar. lëkundjet u ndjenë në të gjithë vendin por edhe deri në prishtinë.
Pranë epiqendrës në detin Adriatik pra në durrës janë dhe dëmet më të mëdha. shumë banorë mbetën nën rrënojat e pallateve të shembura. disa janë nxjerrë të gjallë. të tjerë nuk ia dolën dhe operacionet e shpëtimit vazhdojnë.
Post lëkundjet vazhdojnë, gazetarët dhe kamaramanët e Top Channel ndodhen në lagjet dhe zonat ku ka më shumë dëme dhe në këtë edicion të jashtëzakonshëm lajmesh, Live 27 Nëntor 2019 ne vazhdojmë të përcjellim hap pas hapi.
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on GRpulse Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#FteseNe5 #TopChannel

Σχόλια

 1. Visar Zeqiri
  Visar Zeqiri
  Πριν 2 ημέρες

  Ani a tkan dhunu fort o Gangster hahaha 😂😂😂😂😂😂ani Kur Thot sjon nda mir policia Po me desht aata tngrehin per toke vlla

 2. Cafe Krosi
  Cafe Krosi
  Πριν 4 ημέρες

  Bravo se ti shum e per mende zotini se veçe aji te ndimon

 3. Jakup Jakup
  Jakup Jakup
  Πριν 4 ημέρες

  Nozy B

 4. hydra blazer
  hydra blazer
  Πριν 6 ημέρες

  Hahhahaha n top chanel vetem kur marin noizyn n intervist bejne mija wiews #otrwerunthis

 5. Koca Eger
  Koca Eger
  Πριν 7 ημέρες

  Rrespekt noizy per ate qe Po ben per qytetin e tij Durresi .Çunat ketu e çunat aty , nuk ka doreza 2 mij lek mund te kushtojne edhe kaskat i shesin me duket .....

 6. Flori Fjerza
  Flori Fjerza
  Πριν 8 ημέρες

  noizy the besttttttttttttt

 7. Mino Kadriuu
  Mino Kadriuu
  Πριν 8 ημέρες

  Super djalosh super human dhe kengetari me i mire ska dyshim respekt

 8. Lori Cani
  Lori Cani
  Πριν 8 ημέρες

  Bravo nojzy ❤️❤️❤️

 9. Kozeta Zenelaj
  Kozeta Zenelaj
  Πριν 9 ημέρες

  Bravo

 10. esi shehaj
  esi shehaj
  Πριν 9 ημέρες

  Po kto shkojne per me fitu nai pike apo shkojne me verte? Gare me stresin duke ba! Po prap hallall! Bravo

 11. Tulant Bisku
  Tulant Bisku
  Πριν 9 ημέρες

  5:01 qe thote: ska gje po v......... nuk esh nuk esh

 12. Mark Lleshi
  Mark Lleshi
  Πριν 9 ημέρες

  Respek Noizy ty dhe gjith atyre qe i ndihmuat o sot o kurr

 13. Krenar Shqipe
  Krenar Shqipe
  Πριν 9 ημέρες

  Te lumt noizi qa budala jena na shqiptar prz skam fjal me vjen Mare shum tuu

 14. Huawei Lite
  Huawei Lite
  Πριν 9 ημέρες

  Noizy mund te duket mendjemadh por beri shume ndime per shqiptaret. Bravo Noizy👏🇦🇱

 15. Suzana Suzanaaa
  Suzana Suzanaaa
  Πριν 9 ημέρες

  Bravo Bruder so muss auch sein arme Leute sie hat alles verloren und noch zu verstecken die essen das geht nicht alle haben Geld gespendet ganze Welt Geld gespendet nach Albanien die arme alte Leute und herzlichen Beileid für die Leute wo wo die Familie gestorben sind

 16. adela hoxhha
  adela hoxhha
  Πριν 9 ημέρες

  o zottttt per shkak te lidhjes qe ke me qytetin apo kishe naj person ,oj budalle kush ka mundsi ndihmon ska tbej kjo do besh naj pytje tamam ti

 17. Vlor Vlor
  Vlor Vlor
  Πριν 9 ημέρες

  Per reklam

 18. mikea hiooi
  mikea hiooi
  Πριν 10 ημέρες

  Bravo Noizy 🙏🙏🙏🙏🙏🙏

 19. vonfan kulo fh
  vonfan kulo fh
  Πριν 10 ημέρες

  Nojzi ka nje goc me gjakun e ti nuk e takon mir najzi mir

 20. Giovanni KMNGANG
  Giovanni KMNGANG
  Πριν 10 ημέρες

  Bravo Noizy ❤👌👌❤👌❤👌❤👌

 21. Malvina Tataveshi
  Malvina Tataveshi
  Πριν 10 ημέρες

  BRAVO NOIZY... JE NJE NDAJ TE PAREVE QE PO NDIHMON I PALODHUR DHE PA ASNJE PROB. I BEJM THIRJE ATIJ ZOTERISE QE PERFAQESON SHTETIN ,TE MOS KRIJOJ PROBLEME, POR TE JAPI EFEKTIVISHT NJE DORE X TE SHPETUAR KUSH ESHTE AKOMA POSHTE RRENOJAVE

  1. mikea hiooi
   mikea hiooi
   Πριν 10 ημέρες

   Qfar lidhje oj moderatore qfar eshte kjo pyetje aman kush po i kqyr lidhjet sot,ne kemi nje lidhje ajo eshte gjaku shqiptar 🇽🇰🇦🇱 Jemi me ju

 22. ajdjdjdbd jsueheheg
  ajdjdjdbd jsueheheg
  Πριν 10 ημέρες

  ky buzpidhi vetem dru ha

 23. Σαββα Τ
  Σαββα Τ
  Πριν 10 ημέρες

  🙏🙏🙏🙏🙏🙏

  1. alisuo toko
   alisuo toko
   Πριν 9 ημέρες

   Qfar lidhje oj moderatore qfar eshte kjo pyetje aman kush po i kqyr lidhjet sot,ne kemi nje lidhje ajo eshte gjaku shqiptar 🇽🇰🇦🇱 Jemi me ju

 24. Σαββα Τ
  Σαββα Τ
  Πριν 10 ημέρες

  Γεια σας φιλι μου συλληπητηρια ευχομαι ο θεος να τους εχει καλά....!!! Gott soll diese menschen kraft und gesundheit geben und sorri fur die menschen in griechenland die sind rasisten....!!! Sorri my frends people from greece is rasist

 25. Gresilda Daka
  Gresilda Daka
  Πριν 10 ημέρες

  rrespekt nojzi brafo hallall tadoft soti soti idimoft njersit

  1. alisuo toko
   alisuo toko
   Πριν 9 ημέρες

   Bravo Noizy te lumt 👏👏👏👏👏❤

 26. bilinas mini
  bilinas mini
  Πριν 10 ημέρες

  Bravo Noizy 🙏🙏🙏🙏🙏🙏

 27. Men's Desires
  Men's Desires
  Πριν 10 ημέρες

  What is the female presenters name.

 28. Andy R
  Andy R
  Πριν 10 ημέρες

  Bravo Noizy, Nji reportere legene flliqesire me pytje idiote!!

  1. Andy R
   Andy R
   Πριν 10 ημέρες

   bilinas mini 😂😂😂

  2. bilinas mini
   bilinas mini
   Πριν 10 ημέρες

   Kjo esht gaze kare e deep llapuar si spermatolloge ke pidhistika. . Ndersa Noizy Me Cunat e vet esht aty me bo transport mbi 100kile😝

 29. snakedoc104
  snakedoc104
  Πριν 10 ημέρες

  O noizy ty duhet ta qijn mamin

 30. Pllumi Pllumi
  Pllumi Pllumi
  Πριν 10 ημέρες

  Pse sjep naj lek o bothqir si del me ferrari na per videoklipa

 31. Sabjan romale
  Sabjan romale
  Πριν 10 ημέρες

  Vllai

 32. Sabjan romale
  Sabjan romale
  Πριν 10 ημέρες

  Bravo bravo nojzy Allahu te ndimoft

 33. nertila metollari
  nertila metollari
  Πριν 10 ημέρες

  Rrespekte

 34. Alesjo Mallkuqi
  Alesjo Mallkuqi
  Πριν 10 ημέρες

  Bravo Noizy te lumt 👏👏👏👏👏❤

 35. alisuo toko
  alisuo toko
  Πριν 10 ημέρες

  Qfar lidhje oj moderatore qfar eshte kjo pyetje aman kush po i kqyr lidhjet sot,ne kemi nje lidhje ajo eshte gjaku shqiptar 🇽🇰🇦🇱 Jemi me ju

 36. XK Prishtina
  XK Prishtina
  Πριν 10 ημέρες

  Per zotin shetit ter boten vetem shtet ma te dobet as kund sun gjen afrika e ka nje konfederat ne evrop ajo esht shqipria

 37. aola wili
  aola wili
  Πριν 10 ημέρες

  Beavo te qofte te ishin te gjith si ty njeri me zemer te madhe bravo 🙏

 38. Flatrim Amrllahu
  Flatrim Amrllahu
  Πριν 10 ημέρες

  Valla bre qfar gazetare

  1. alisuo toko
   alisuo toko
   Πριν 10 ημέρες

   e perballonim me leht ket tragjedi qe na ndodhi pa pritur. Zoti na ndihmoft dhe gjith te ngritemi me kemb qe te rregullohet gjithcka sa me pare....

 39. CISCO POLO
  CISCO POLO
  Πριν 10 ημέρες

  🇦🇱NOIZY🇦🇱

 40. okow tina
  okow tina
  Πριν 10 ημέρες

  BRAVO NOIZY, turp ti vije forcave te policise qe ne vend te zbusin situaten e te shprehin mirenjohje bejne veprime te tilla .

  1. aola wili
   aola wili
   Πριν 10 ημέρες

   Kush asht aji qe je zan