Klajdi Haruni - Jetë

KlajdiHaruniOfficial
17 509 προβολές 2,1M
Διασκέδαση

ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Music by - Flori Mumajesi
Lyrics by- Flori Mumajesi
Video by - Alexander & Imagine Films
Production by - Threedots

Σχόλια

 1. Ardit Berisha
  Ardit Berisha
  Πριν 9 ώρες

  Ik sa mëpar...se e bon tjejtin gabim, je msusr kshtu... por edi që thirr kur duna😅 ebon tnjejtin gabim tek ej ku je🤣🤣🤣

 2. Blerina selmani
  Blerina selmani
  Πριν 11 ώρες

  Cfar zeri 😍😍

 3. Gentjan Hysa
  Gentjan Hysa
  Πριν ημέρα

  Bravo klajdi haruni 👌

 4. Teuta Mullalli
  Teuta Mullalli
  Πριν ημέρα

  😯

 5. INa
  INa
  Πριν 2 ημέρες

  Klajdiiiiiiiii 😍😍😍😍😍

 6. Besjana Thaqi
  Besjana Thaqi
  Πριν 2 ημέρες

  A t’Jep nona n’Katun bee🤣❤️🤩

 7. Durres Durres
  Durres Durres
  Πριν 2 ημέρες

  Kto konge dashnie te sotme osht si puna e te vdekurit me i thone cohu nga vorri dhe filloje jeten prape nga femijeria. Rrespekte:Shijaksi_Momluk.

 8. Durres Durres
  Durres Durres
  Πριν 2 ημέρες

  😎😎😎😎

 9. Hazir Abazi
  Hazir Abazi
  Πριν 2 ημέρες

  bukur

  1. bilisha coli
   bilisha coli
   Πριν 2 ημέρες

   Te lumt , shum keng e bukur 👍😃

 10. FLLET
  FLLET
  Πριν 2 ημέρες

  Flori Pa jete Lyrics shijojeni ne faqen time ..

  1. bilisha coli
   bilisha coli
   Πριν 2 ημέρες

   Suksese kladi super kenge me pelqen barova flori na kenaqet me keto hite kaq te bukura.🌟🌟🥰❤❤💋👏👏

 11. Daniele Gjoci
  Daniele Gjoci
  Πριν 2 ημέρες

  ✋✋😭😭😭💔💔💔💔

 12. Hajrije Osmani
  Hajrije Osmani
  Πριν 3 ημέρες

  Traurige musik echte 💜💋

  1. vbddfy euuyt
   vbddfy euuyt
   Πριν 2 ημέρες

   Shum keng e bukur suksese klajdi

 13. Ajsela Nela
  Ajsela Nela
  Πριν 3 ημέρες

  Ah ti je yll 🥰🌟🌟🌟🌟🌟

  1. vbddfy euuyt
   vbddfy euuyt
   Πριν 2 ημέρες

   Super video grpulse.info/video/lcCWcXe9ZLSneKs.html

 14. Ίνα Τοτάι
  Ίνα Τοτάι
  Πριν 4 ημέρες

  bravo klajdi

  1. bilisha coli
   bilisha coli
   Πριν 3 ημέρες

   Te lumt❤️❤️

 15. ceerw buty
  ceerw buty
  Πριν 4 ημέρες

  Nje ze brilant..i adhurueshem. Super kenge..si gjithmone Klajdi i pa pare..super like😍

  1. gtoss chddy
   gtoss chddy
   Πριν 2 ημέρες

   Shume e bukur muzika dhe vargjet kjo eshte per terapi relax bravo

 16. Liljana Harka
  Liljana Harka
  Πριν 4 ημέρες

  O zot sa bukur!!!

  1. huttio srreu
   huttio srreu
   Πριν 3 ημέρες

   Sa ze te bukur bravo ore djal suksese te metejshme..🌟⭐👍💖💔💔😥😥😥😥😥ik jeta ime..

 17. Luljeta Zeqiraj
  Luljeta Zeqiraj
  Πριν 4 ημέρες

  ❤❤❤❤❤👍

  1. gtoss chddy
   gtoss chddy
   Πριν 2 ημέρες

   nuk eshte per mu jam e dashuruar per fat te zotit e lumtur uroj per te gjithe te gjeni paqe ne dashuri

 18. Samsung Apps
  Samsung Apps
  Πριν 5 ημέρες

  Super ♥️♥️👑

  1. ceerw buty
   ceerw buty
   Πριν 4 ημέρες

   Sa bukur 💖

 19. Edvina Celiku
  Edvina Celiku
  Πριν 6 ημέρες

  ❤👌

  1. huttio srreu
   huttio srreu
   Πριν 3 ημέρες

   Shume e bukur muzika dhe vargjet kjo eshte per terapi relax bravo

 20. dueeh nyyu
  dueeh nyyu
  Πριν 6 ημέρες

  Cunat e paskan kapur keq me baladat😂😂 Apo dale sa te vi vera se pastaj do degjojme ndonje kenge jo-damarprerese

 21. gtoss chddy
  gtoss chddy
  Πριν 6 ημέρες

  Nje ze brilant..i adhurueshem. Super kenge..si gjithmone Klajdi i pa pare..super like😍

  1. roouit patan
   roouit patan
   Πριν 5 ημέρες

   Bravo Klajdi suksese te metejshme ik jeta ime ik nuk te ndaloj

 22. vinasu maaj
  vinasu maaj
  Πριν 7 ημέρες

  O zot sa e ndjeva kte kengen 😞😭 Je shpirt O Klajdi 😘

  1. dueeh nyyu
   dueeh nyyu
   Πριν 5 ημέρες

   ❤️Congrats Albania❤️

 23. Dorina Fejzolli
  Dorina Fejzolli
  Πριν 7 ημέρες

  Suksese kladi super kenge me pelqen barova flori na kenaqet me keto hite kaq te bukura.🌟🌟🥰❤❤💋👏👏

  1. dueeh nyyu
   dueeh nyyu
   Πριν 6 ημέρες

   ❤️Congrats Albania❤️

 24. Zefkiser Krasniqi
  Zefkiser Krasniqi
  Πριν 7 ημέρες

  Te lumt , shum keng e bukur 👍😃

  1. gtoss chddy
   gtoss chddy
   Πριν 6 ημέρες

   lol

 25. Lume Aliu
  Lume Aliu
  Πριν 7 ημέρες

  😍👍👌

  1. vinasu maaj
   vinasu maaj
   Πριν 7 ημέρες

   lol

 26. Helena Melko
  Helena Melko
  Πριν 8 ημέρες

  Te lumte Klajdi!👏👏👏🧿🧿

  1. seeriu ciihy
   seeriu ciihy
   Πριν 6 ημέρες

   lol

 27. Ledi Muhameti
  Ledi Muhameti
  Πριν 8 ημέρες

  Super video grpulse.info/video/lcCWcXe9ZLSneKs.html

  1. dueeh nyyu
   dueeh nyyu
   Πριν 5 ημέρες

   ❤️❤️❤️

 28. Zani Hysa
  Zani Hysa
  Πριν 9 ημέρες

  Shum keng e bukur suksese klajdi

  1. foopyu nooui
   foopyu nooui
   Πριν 8 ημέρες

   🔥🔥🔥 1:55 💗💯 👇💙

 29. llapushniku Drenica
  llapushniku Drenica
  Πριν 9 ημέρες

  Te lumt❤️❤️

  1. yaliso gioouy
   yaliso gioouy
   Πριν 8 ημέρες

   Super kenge brravo kenga me e mire sot per sot ne gjithe shqiprine

 30. ari ari
  ari ari
  Πριν 9 ημέρες

  nuk eshte per mu jam e dashuruar per fat te zotit e lumtur uroj per te gjithe te gjeni paqe ne dashuri

  1. yaliso gioouy
   yaliso gioouy
   Πριν 8 ημέρες

   🖤♥️

 31. Greta Myrteza
  Greta Myrteza
  Πριν 9 ημέρες

  Shume e bukur muzika dhe vargjet kjo eshte per terapi relax bravo

  1. roouit patan
   roouit patan
   Πριν 9 ημέρες

   🤗👏👏👏👏✍

 32. Mimoza Bodini
  Mimoza Bodini
  Πριν 10 ημέρες

  Sa ze te bukur bravo ore djal suksese te metejshme..🌟⭐👍💖💔💔😥😥😥😥😥ik jeta ime..

  1. beedsj roiue
   beedsj roiue
   Πριν 9 ημέρες

   Super kenge like kush mendon keshtu

 33. Ermira Goskova
  Ermira Goskova
  Πριν 10 ημέρες

  Sa bukur 💖

 34. Lule Berisha
  Lule Berisha
  Πριν 10 ημέρες

  Të lumt shum bukur 😍😘

 35. ALIDA Guzina
  ALIDA Guzina
  Πριν 10 ημέρες

  Super kenge🥰🥰 Me pelqen shume 👍😍

 36. Ana Jorgji
  Ana Jorgji
  Πριν 10 ημέρες

  Bravo Klajdi suksese te metejshme ik jeta ime ik nuk te ndaloj

 37. Omer Nesimi
  Omer Nesimi
  Πριν 10 ημέρες

  ❤️❤️❤️

 38. sotuur aeei
  sotuur aeei
  Πριν 11 ημέρες

  ❤️Congrats Albania❤️

  1. vbddfy euuyt
   vbddfy euuyt
   Πριν 10 ημέρες

   Pse u ndate tn esht dhe shen valentini afer 😥😥😥😂

 39. Xxx360NoScoperxxX
  Xxx360NoScoperxxX
  Πριν 11 ημέρες

  lol

  1. huttio srreu
   huttio srreu
   Πριν 11 ημέρες

   Ku ka doshuri sot ka ardhur bota e iteresit

 40. GuilleCC
  GuilleCC
  Πριν 12 ημέρες

  Lista e muzikës shqiptare në Deezer këtu: www.deezer.com/playlist/4127744222 Përshëndetje nga Spanja!

  1. vbddfy euuyt
   vbddfy euuyt
   Πριν 10 ημέρες

   Bellissima 😍

 41. bssni touir
  bssni touir
  Πριν 12 ημέρες

  Sa i ambël je, Klajdi! Zëni yt dhe tekstet e Florit janë kominimi më i bukur. Ju adhuroj! ❤️

  1. sotuur aeei
   sotuur aeei
   Πριν 11 ημέρες

   Sa e bukur💚

 42. Xhevaire Menkshi
  Xhevaire Menkshi
  Πριν 12 ημέρες

  🙏🙏🌟🌟

 43. ХХХ AMATЕUR SЕХ VIDЕO - СLIСК НЕRЕ
  ХХХ AMATЕUR SЕХ VIDЕO - СLIСК НЕRЕ
  Πριν 12 ημέρες

  🔥🔥🔥 1:55 💗💯 👇💙

 44. Lilli Mi
  Lilli Mi
  Πριν 12 ημέρες

  🖤♥️

  1. bssni touir
   bssni touir
   Πριν 12 ημέρες

   Ky dhe flori kendojn sikur e kan k... ne byth

 45. G3rtY TV
  G3rtY TV
  Πριν 12 ημέρες

  Super kenge brravo kenga me e mire sot per sot ne gjithe shqiprine

 46. Melina Eleonora
  Melina Eleonora
  Πριν 12 ημέρες

  🤗👏👏👏👏✍

 47. Milky Way Galaxy
  Milky Way Galaxy
  Πριν 12 ημέρες

  Super kenge like kush mendon keshtu

 48. Jo Ana
  Jo Ana
  Πριν 12 ημέρες

  Adhurim ne cdo fjale...🥰

  1. vbddfy euuyt
   vbddfy euuyt
   Πριν 12 ημέρες

   Kladi ke nje ze mrekullueshem👏👏👏

 49. Yeda C.
  Yeda C.
  Πριν 12 ημέρες

  Bravo Shum tekst i bukur❤️❤️❤️👏👏👏👍👍👍🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  1. vbddfy euuyt
   vbddfy euuyt
   Πριν 12 ημέρες

   O zot sa e ndjeva kte kengen 😞😭 Je shpirt O Klajdi 😘

 50. Αθηνα Κωτση
  Αθηνα Κωτση
  Πριν 12 ημέρες

  Η μεγάλες αγάπες ποτέ δεν καταλήγουν μαζί.....ένα υπέροχο τραγούδι....!!!

 51. N. N.
  N. N.
  Πριν 12 ημέρες

  Oooo sa bukur❤️❤️❤️👏👏👏👍👍👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 52. Rudina Cmeri
  Rudina Cmeri
  Πριν 12 ημέρες

  Ze shum te embel mahnites

 53. Mira Kani
  Mira Kani
  Πριν 12 ημέρες

  Bellissima 😍

 54. AL Entertainment
  AL Entertainment
  Πριν 12 ημέρες

  Pse u ndate tn esht dhe shen valentini afer 😥😥😥😂

 55. Stupid seagle
  Stupid seagle
  Πριν 12 ημέρες

  Ku ka doshuri sot ka ardhur bota e iteresit

 56. Ori Ajdini
  Ori Ajdini
  Πριν 12 ημέρες

  Sa e bukur💚

 57. yaliso gioouy
  yaliso gioouy
  Πριν 12 ημέρες

  O zot sa e ndjeva kte kengen 😞😭 Je shpirt O Klajdi 😘

 58. Igballe Makiqi
  Igballe Makiqi
  Πριν 12 ημέρες

  Shummm e mirë kënga i Bukur je dhe ke një zë shummmmmmmmmmmmë të këndshēm Yll i pazavendsushëm ❤💋

 59. LEXX TALIONIS
  LEXX TALIONIS
  Πριν 13 ημέρες

  Ky dhe flori kendojn sikur e kan k... ne byth

 60. Albana Sulejmani
  Albana Sulejmani
  Πριν 13 ημέρες

  😍😍😍😍😍😍

  1. yaliso gioouy
   yaliso gioouy
   Πριν 12 ημέρες

   Kenge qe ta knaq shpirtin 😍❤❤ Like nese ju pelqen edhe juve ❤